PDA

Shiko versionin e plotė : Pėrshėndetje dhe UrimeFaqe : 1 [2]

 1. Urime Muaj i Shejte i Ramazanit.
 2. Urime festen e Fiter Bajramit
 3. Keshtu trokiti dhe vjeshta
 4. Arjol na u befsh plak me mjeker (^_^)
 5. (^_^) UrIMe DiTeLiNdJa Alban (^_^)
 6. Urime festen e Kurban Bajramit!
 7. Gezuar Ditlindjen Shqiperi!
 8. Gėzuar Krishtlindjet!
 9. Gezuar Vitin e Ri 2013
 10. Tema e pare e viti 2013!
 11. Shume Urime ReniX
 12. Gėzuar 7 Marsin Mėsues
 13. Urime 8 Marsin Nanė
 14. Urime per ditelindjen Anila!
 15. Gėzuar dhe pėrshumėvjet Pashkėt!!!
 16. A eshte ndokush tjeter nga lezha ketu?
 17. Forca Hasi
 18. Urime teze!!
 19. Urime dhe shum vite tjera te lumtura
 20. Joyeux anniversaire Mima!
 21. Gezuar Ditelindjen Erina
 22. Edhe 100 Vjeē Kliton
 23. Pėrshėndetje pipėll!
 24. Miremengjesi te gjithve si u gdhite sot?
 25. Urime Ditlindjen Lirenti.com
 26. Ta gezofsh Shqiperi 101 vjetorin e flamurit
 27. Erdi urime urime ..
 28. Aurora....??
 29. Nerti Gezuar Ditelindjen!!!....
 30. Gėzuar Krishtlindjet - Merry Christmas
 31. Edhe 100 Vjeē Stjuart
 32. Gezuar te gjitheve !! :)
 33. Gėzuar Ditelindjen Reni
 34. Urime, urime, urime!
 35. Urime edhe 100 tjera o zemra ime Labe..
 36. Urime per Ditelindjen Majdi
 37. Pershendetje te gjitheve!
 38. Urime per Ditelindjen Princesha ♥
 39. I heq Syzet.. peoples asking, OMG! "Who's that boy?" :D haha
 40. Gėzuar Krishtlindjet!
 41. Dita e Gruas - 8 Marsi
 42. Sot eshte ditelindja ime
 43. Gėzuar Pashkėt !
 44. Miq tė faqes, Gėzuar Vitin e Ri 2016!
 45. Dashuria