PDA

Shiko versionin e plotė : Kėrkesa dhe Punimet Tuaja 1. Si i preferoni Tutorialet ne Lirenti.com?
 2. Rregullat si tė beni njė Kėrkesė!
 3. Logo - Radio Shqip
 4. Hyrja per festaten e Krishtlindjes dhe Vitit te Ri!
 5. Kėrko Avatar dhe Fimė per Festat e fundvitit
 6. Kerkes per baner te levizshem
 7. [Kerkes] Kodi Countdown per Vitin e Ri!
 8. [Kerkese]Dy llogo 100 x 100
 9. [Kerkese]10 temat e fundit ne forum
 10. kerkes per ranksa
 11. [Kerkese]Nje llogo...
 12. Kerkes per firme
 13. Kerkese per LOGO!
 14. SIG/BANNER kerkes
 15. Me Boni Dot Nje Logo.
 16. Firmat ne forum
 17. Kerkesa
 18. Kerkesa per Tutoriale dhe Shpjegime?
 19. Kerkes per wallpapers
 20. [Kerkese]Logo urgjent
 21. Logo e Re!
 22. Logo e Re!
 23. kerkes
 24. Ndihme per masterizimin nje CD Audio ????
 25. Me nevojiten drajvera
 26. kerkese per forumin
 27. Kerkese per Firme
 28. Manual MS Excel dhe Power Point
 29. Kerkes per Logo
 30. Ku munde te gjeje drive per .. Blackberry .. 8310..
 31. [KERKES]Per Ranksa
 32. Kerkes per Logo
 33. Kush me ndihmon te vizatoj disa butona??
 34. Kerkoj firme ne forme imazhi