PDA

Shiko versionin e plotė : Apple Mac OSx 1. Stiv Xhobs & Stiv Bozhnjak Shpikės dhe biznesmenė
 2. Adium - Instant Messaging pėr Mac
 3. Camino per Mac OSx
 4. DVD Ripping Handbrake per Mac OSx
 5. Te crack-ojme passwordin e Mac - Apple
 6. Disa video per iphone
 7. Shkarkoni iPhone PC Suite
 8. Une kam nje iPhone
 9. Aplikacione Flalas per iPhone
 10. Video me Kompjuterat e pare nga Apple
 11. Safari 4 Beta tani i disponueshem
 12. 10 Aplikacionet Seksi per iPhone
 13. iPhone ka problem temperaturen
 14. Trasfero file me USB ne telefonin iPhone
 15. Kush me ndihmon per (MAC)?
 16. Snow Leopard humb tė dhėnat
 17. Kush me ndihmon ne perdorimin e nje pc apple me program linux
 18. Si te instalojme Programe dhe Lojra ne iPhone
 19. iPhone Explorer - Shkarko
 20. Azhornim per Apple Mac OS X
 21. iPad perfundon ne robotin e guzhines! A do te grihet?
 22. Dergo Video HD nga iPhone ne Youtube
 23. Fjalor Anglisht Shqip per iPhone
 24. Google Googles tani nė dispozicion pėr iPhone
 25. Gjithcka mbi IPAD ...!?
 26. Sistemi operativ i Apple numėr njė nė SHBA
 27. NTFS for Mac OSX 9 Falas
 28. Parodi mbi iPhone 5 (iOS 5)
 29. Si mund tė hap njė konto nė i-Tunes?
 30. Luaj Pac Man ne MAC OSx
 31. Mbajtese per iPad-in tuaj - Aksesor Kompjuteri
 32. 5 Arsyhet per te blere nje Apple Mac dhe 1 kunder
 33. Mountain Lion do te quhet azhornimi i ri i Mac OSx per kompjuterat Apple
 34. Mountain Lion vetėm online
 35. Photoshop Touch pėr iPad
 36. Cover per iPhone ne Fibra Karboni
 37. Edhe Cydia flet shqip!
 38. Guida hap pas hapi si te ZHBLLOKONI telefonin tuaj iPhone4 Apple
 39. Si te hedhim Muzike MP3 ne iPhone ose iPod
 40. Si mund te jete telefoni iPhone i ri nga Apple
 41. Australianėt paditin Apple mbi tabletin iPad
 42. Pastro Mac OS nga virusi Flashback - Malware removal tool
 43. 100 Arsye pse duhet te zhbllokoni telefonin tuaj iPhone - Apple Jailbreak
 44. A do te leshohet Mountain Lion ne Qershor ?
 45. Nisin rregjistrimet per Eventin Apple WWDC 2012
 46. SkyDrive File Sharing vjen per iPad dhe Retina Display
 47. iPad dominon ne tregun e Tableteve me 65%
 48. Versioni i dytė shqip pėr iPhone!
 49. WWDC: Cfare do te mund te prezantoje Apple te Henen ?
 50. iOS 6 jo per iPad 1 ?
 51. Apple prezanton kompjutera te ri per linjen Macbook Air dhe Pro
 52. Apple e integron Facebook ne iOS 6 dhe App Store ne Mac
 53. Apple zgjedh TomTom per hartat ne iOS 6
 54. Shiko WWDC LIVE nga San Francisco
 55. Parapamje e iOS 6 Beta
 56. Apple, mbėrrin “Luani i Malit”
 57. Si te beni iPhone/iPad upgrade ne iOS 6
 58. Shitet kompjuteri i pare i Apple per 374.500 Dollare
 59. Apple Store edhe per Shqipėrine
 60. Apple dergon iOS 6 Beta 2 tek zhvilluesit
 61. Apple mbyll shėrbimin MobileMe
 62. Evolimi i iPod nga Apple
 63. iOS 6 beta 3 rruges per tek zhvilluesit
 64. Prototipi i iPad te vitit 2002 (foto)
 65. Apple lanson Mac OS X Mountain Lion (Video)
 66. Apple: 3 Milion shkarkime te Mountain Lion
 67. Publikohen imazhe te nje iPad 7 polsh
 68. Apple do te prezantoje iPad Mini ne Tetor
 69. Ngjarja e Apple do te mbahet me 12 shtator
 70. Zvicra akuzon Apple per vjedhje te dizajnit te ores
 71. Zyrtare: iPad Mini do te prezantohet me 23 Tetor (Update)
 72. Apple heq Java-Plugin per te gjith shfletuesit e Mac OS X
 73. Ja fotot dhe karakteristikat e iPad Mini dhe new iMac nga Apple
 74. iPad mini kushton 147 Euro
 75. Apple i pagoi Kompanise Zvicerane te hekurudhave 17 milion Euro
 76. iPad mini prej ari (foto)
 77. Sipas raportimeve, sistemi operativ i rradhes nga Apple do tė quhet Lynx
 78. iMac i ri do te vije me 30 Nentor
 79. Publikohen foto tė kompjuterėve tė Apple tė cilėt nuk dolė nė treg asnjėherė
 80. Bastisje nė Apple-Store nė Paris me vlerė prej 1 milion Euro
 81. Konfirmuar: Apple do tė lansojė iPad me 128GB mė 5 Shkurt
 82. THX e ka akuzuar Apple pėr vjedhje tė dizajnit tė autoporlantit tė iPad iPhone & iMac
 83. Apple prezanton OS X Mavericks: Ja ndryshimet e sistemit tė ri operativ
 84. 640.000 Nxėnės nė Los Angeles do tė marrin nga njė iPad deri nė fund tė 2014
 85. OS X Yosemite Hands-on
 86. Ēfarė ka tė re nė iTunes 12 Beta, iOS 8 Beta 4 dhe OS X Yosemite preview 4 (video)
 87. Shkarko Office 2016 Beta per Mac (foto)
 88. Cila eshte Logo e Apple?