PDA

Shiko versionin e plotė : Psikologji-Sociologji-FilozofiFaqe : 1 [2]

 1. Sfido dhunėn!!
 2. Mėngjarashėt, inteligjentė dhe krijues !!
 3. Vlerat
 4. A janė vėrtet sytė dritarja e shpirtit ?
 5. Kuiz i Psikologjise
 6. Si tė largosh pendesėn
 7. Pesė arsye pse nuk dėshironi tė jetoni njė mijė vjet
 8. Femijet qe i kthejne fjalen prinderve behen me te mire kur rriten !!
 9. Tre ministrat !
 10. Test psikologjik. E shkuara,e sotmja e ardhmja !!
 11. Presionet dhe ngutja e fillimit tė krijimit tė njė familjeje
 12. Mos i ngarkoni shume fėmijėt
 13. Cfare mendoni per personat paranoik ?
 14. Si tė veprosh kur ke dhėnė borxh dhe nuk ta kthejnė !!
 15. Femra, ja si mund t'i “shpėtoni” Europianit!
 16. Konfirmohet lidhja mes gjenialitetit dhe ēmendurisė
 17. Mė shpesh biem nė depresiont pėr shkak tė brejtjes sė ndėrgjegjes
 18. Thashethemet tė bėjnė mirė
 19. Me thuaj cfare shenje horoskopi je ,te te them sesi te vishesh...
 20. ''Depresioni'
 21. Kujtesa - Harresa...
 22. Jeni tė nxehur? Mos numėroni deri nė 10
 23. Dhjetė idetė qė ndryshuan botėn
 24. Ankthi i plakjes tek gratė shfaqet mė shpejt
 25. Dėshmohet qė femrat janė mė inteligjente se meshkujt
 26. Si tė harrojmė “Tė duhurin”?
 27. Meshkujt i shohim si njerėz, femrat si pjesė trupi
 28. Zvogėlohet jetėgjatėsia e femrave japoneze
 29. Ngjyra e syve dhe domethenia e tyre!....
 30. Vetėm 33 njerėz nė botė mbajnė mend ēdo moment tė jetės
 31. Kontrollimi i telefonit mobil, rrezik pėr secilėn lidhje
 32. Energjitė negative
 33. A e dini pėrse bėrtasim dhe ēirremi kur nervozohemi?
 34. Mungesa e prindėrve nė jetėn e fėmijėve, shkatėrron botėn emocionale tė tyre.
 35. Gratė beqare janė mė inteligjente.
 36. Gota ėshtė gjysmė plot apo gjysmė bosh?
 37. 10 tė vėrteta interesante rreth ėndrrave!!
 38. Mėsojmė nga gabimet. E dini pėrse?
 39. Shkurti - muaji mė i keq pėr gjumė
 40. TEST : Si i perballoni situatat e krizes?
 41. Varėsia nga televizori tė bėn tė dhunshėm !!
 42. TEST per Inteligjencen Emotive !!
 43. Mė tė lumtur janė njerėzit, tė cilėt kurrė nuk kėrkojnė falje
 44. Je e stresuar? Bėji njė telefon mamit
 45. 10 mistere tė mendjes !!
 46. Leximi mbron nga plakja
 47. Pse ngjyra e kuqe ėshtė konsideruar si ngjyra e ngjyrave?!
 48. Sot ėshtė dita mė depresive e vitit
 49. Shpjegimi i Endrrave
 50. Njė gjumė i mirė? Lexoni para se tė flini
 51. Studimi: Femrat kanė kujtesė mė tė fortė se meshkujt