PDA

Shiko versionin e plotė : Thashetheme VipFaqe : 1 [2] 3

 1. Braxton nė kėrkim tė dashurisė
 2. Lewis nuk dėshiron mė tė flasė pėr Pitt
 3. VES, gjashtė ēmime pėr “Avatar”
 4. Dafina nuk pranon miqėsinė me Gentėn?
 5. Cox: Depp ėshtė tėrheqės
 6. Rihanna e ka parė babanė duke marrė drogė
 7. P Diddy ribashkohet me Kim Porter?
 8. Janet Jackson dėshiron tė krijojė familje
 9. Alicia Keys e lodhur nga stervitja
 10. Farrell nuk pendohet pėr tė kaluarėn ‘e egėr’
 11. Hathaway miqėsohet nė xhirime
 12. Kosova Fashion Week 2010
 13. Big Brother, Klodi: Jam homoseksual
 14. Anne mendon qė nuk ka fat
 15. Rikthehet Eranda Libohova
 16. Probleme per Naomin, “rrahu” shoferin
 17. Jolie ka kaluar momente intime me Jagger?
 18. Rihanna harxhon gjysmė milioni pėr trup
 19. Aktori Jim Carrey deklaron ndarjen e tij nė Twitter
 20. Rihanna me 'look' romantik
 21. Catherine Zeta-Jones, “pasion” dhe dashuri”
 22. McGee, nė shtrat edhe me bashkėshortin e Pink
 23. Jennifer Lopes - Hot!
 24. VIP-ave u pėlqen seksi 'i cuditshėm'
 25. Juliana: Momenti mė i bukur i jetės
 26. Foto ne plazh: Megan Fox dhe tatuazhi seksi
 27. Adriana Lima, mamaja super sexy
 28. E doni ēimēakizin e ChristinaAguilera
 29. Megan Fox ne versionin Hot & Red!
 30. Kejti Perri: “Kampionati i futbollit po shkatėrron lidhjen time”
 31. Chelsea Clinton, dasmė mė 31 korrik
 32. Anzhelin Zholi nė sytė e psikologut
 33. SHBA, s'respektoi urdhrin e gjykatės, 90 ditė burg pėr aktoren Lindsay Lohan
 34. Eros Ramazzotti mė 30 korrik nė Prishtinė
 35. Gaga: Asnjėherė nuk do tė tradhtoja
 36. Gert Bogdani: Dasmėn do ta nis nė pub
 37. Pirro Cako: Kur ke fėmijė, divorci ėshtė i vėshtirė
 38. Sandra Bullock: Nuk do tė shpenzoj mė pėr veshjet e mia
 39. Madona, ja sa i kushton “rinia” kėngėtares
 40. Lansohet klipi “Vibe”, i Tunės dhe Dafinės
 41. Katy Perry lėvdon tė fejuarin e saj
 42. Diaz i ka pėr qejf lėndimet
 43. Morissette shtatzėnė?
 44. Johansson nė luftė me Lively
 45. Spears do tė paraqitet nė “Glee”
 46. “Shpija e Kosovės II” fillon nė nėntor
 47. Hilton me tė dashur tė ri
 48. Kardashian 'pėrleshet' me ish-tė dashurin
 49. T.I: Dua Oscar si 40 vjeēar
 50. Jolie t’u japė fėmijėve filmin “Mr & Mrs Smith”
 51. Canalis: Clooney mė bėn tė re
 52. Gaga nuk ndalet se krijuari
 53. Kardashian me tė dashur tė ri
 54. Shakira planifikon turne ‘interaktiv’
 55. Winfrey mė e paguara e televizionit
 56. Film biografik mbi John Belushin
 57. Bieber: Dua tė dashur si Cheryl Cole
 58. Valoni: Mirė qė ėshtė ndarė Seldi nga Domi
 59. Pitt dhe Jolie bėjnė dashuri nė Jacuzzi
 60. Bardem: Ėshtė kėnaqėsi tė punohet me Roberts
 61. Berry: Na ka munguar dashuria
 62. Kidman dhe Urban blejnė shtėpi nė New York
 63. Bieber pėrsėri nė CSI
 64. Gaga: Seksi mund tė lėndojė
 65. Ricci: Pattinson puth shumė mirė
 66. Mendes dėshiron tė bėhet yll roku
 67. **satantic symbolism exposed**
 68. Aniston shokohet nga letra e Jolie
 69. Eva Longoria dėshiron familje tė madhe
 70. Kidman dėshiron edhe njė fėmijė!
 71. Julia Roberts: Dashuria zė vendin e parė nė jetė
 72. Cowell: Jetoj mė mirė pas tė pesėdhjetave
 73. Armani blen ishullin grek tė Skorpios
 74. Berlusconi: Femrat presin nė rradhė pėr t'u martuar me mua
 75. Pamela Anderson, e penduar pėr tė kaluarėn
 76. Arnorl Shvarceneger lė politikėn, rikthehet nė Hollivud
 77. Klint Istvud: “Do tė punoj deri nė moshėn 100-vjeēare”
 78. Uillis Pranon se angazhohet me punėt e shtėpisė
 79. Bleona nxjerr tė brendshmet nė pėrqafimin me kryeministrin
 80. Ingridi fryn buzėt me silikon
 81. Agron Llakaj gjobitet 8 milionė lekė nga Top-i, i hiqen rolet nė momentin e fundit
 82. Ingrid Gjoni preferon Labin e “Rtv21”
 83. Albani dhe Miriami; “Nuk e fshehim ambicien tonė, nė festival hyjmė pėr tė fituar”
 84. Beyonce i dhuron Jay-Z njė Bugati
 85. Pak info per Peris Hilton
 86. Nick Cannon: Mariah Carey dhe une jemi duke pritur binjaket!
 87. Jolie i dhuron Pitt unazė 275 mijė euro
 88. Paris Hilton prezanton motorrin e saj
 89. Elton John dhe partneri i tij bėhen prindėr
 90. Aktorėt e famshėm kur interpretojnė njerėz tė famshėm
 91. DeNiro kėshillon: Ja si bėhesh aktor i famshėm
 92. Titulli: Dhjetė fobitė e njerėzve tė famshėm
 93. Kardashian dhe dita mė e keqe e jetės
 94. “Rėnia e lirė” e Charlie Sheen
 95. Big Mama shijon suksesin nė Stamboll, pushton revistėn e njohur “Huriyet”
 96. Enxhi dhe Stresi zyrtarizojnė lidhjen me njė duet tė nxehtė !!
 97. Bleona Qerreti, “Madona shqiptare”, bashkėpunim me producentin Timbėlend
 98. Familja Beckam, do tė shtohet mė njė vajzė!
 99. Elsa Lila, shtatzane udheton drejt New York
 100. Noizy ben kenge me pulle te kuqe
 101. Beckham rikthehet nė vitet 1920
 102. Elvana dhe Besa mike dhe rivale
 103. Real 1 dhe DJ Blunt bashkėpunim me 2po2 dhe Capital T
 104. Blero promovohet nė Zvicėr, vjen surpriza mė e re
 105. Justin Bieber tullac!!!
 106. Anjeza Shahini pėr Shėn Valentinin nė Londėr
 107. Taylor nė spital, simptoma infarkti
 108. 10 videoklipet mė tė shikuara shqiptare tė 2010-ės
 109. Fejohet vajza e Presidentit te Shqiperise
 110. Cheryl gjen veten prostitutė nė internet
 111. Zuckerberg ha ushqim 3 euro!
 112. Adriana Lima bėhet nėnė
 113. Karima: Jemi zhveshur pėr Berlusconin
 114. Brabara Berlusconi dashurohet me Alexandre Pato
 115. UniKKatil , reperi mė i kėrkuar nė Youtube
 116. Lopez shpėrthen nė lot pėrpara kamerave
 117. Rihanna ndizet pėr dashuri
 118. Inva Mula, sukses me Violetėn nė Kinė
 119. Spears do tė hapė “Grammy Awards”
 120. Ndėrroi jetė kėngėtarja shqiptare Emmy
 121. Emmy-n e vranė, biznesmeni e paralajmėroi para 10 ditėsh!
 122. Ja si u aksidentua Emmy
 123. Rubi: Unė, Berlusconi dhe lesbiket!!!
 124. Koncerte live nė 10.000m lartėsi
 125. Djali me zerin e Shakires
 126. Elsa Lila solli nė jetė Evitėn
 127. Jennifer Aniston prezanton linjėn e re tė parfumeve
 128. Selena Gomez flet pėr lidhjen me Justin Bieber!!!
 129. Sylvester Stallone ne rolin e Piktorit
 130. Noizy “ha me dy lugė”, edhe Ēiljetėn, edhe Eni Koēin
 131. Lady Gaga - lėndė pėr studime :)
 132. Atak ne zemer -Vdes Jackie Chan
 133. Tuna, do tė kėndojė nė koncertin e Busta Rhymes
 134. Clooney dėshmitar pėr Berlusconin
 135. “Titanic” fiton njė “Oscar” tė ri
 136. Flori dhe Fuga ne “Balkan Music Awards”
 137. Greta, Ingriti dhe Rozana cmendin publikun kryeqytetas
 138. Gėnjeshtrat e hidhura tė VIP-ave pėr 1 Prill
 139. INGRID GJONI: Kam vendosur tė martohem, ka ardhur koha tė krijoj familje
 140. Lopez, femra mė e bukur e 2011
 141. Lady Gaga revolton katolikėt
 142. Tė flesh me njė tigėr
 143. Ogreni dhe Neda tashmė dalin si ēift i fejuar
 144. Karla Bruni shtatzėnė?!
 145. Jackson nuk bėri vetvrasje
 146. Lady Gaga fle e vetmuar njė herė nė javė
 147. Kėrkesat e “ēmendura” tė Miley Cyrus
 148. Adele dėshiron tė bėjė seks me Rihannan
 149. Eminem vjen nė Kosovė
 150. Carey zbulon emrat e binjakėve
 151. Top modelja Heidi Klum heq mbathjet nė publik
 152. Kardashian dhe Minogue me veshje leopardi
 153. Pacolli i fyer nga humori i Stupcave
 154. Ngjashmeria e VIP me Kafshet
 155. Shqiptarja Angela Martini e dashura e Kanye West
 156. Si i iku Eminemi Iluminatit?
 157. Modelja “mori nė thua” (Video)
 158. Soni Malaj shtatzėnė me balerinin italian
 159. Ermali realizon videon e “Oj nafaka jeme”
 160. Geti nė lidhje me Florenta Islamin
 161. VIP-at shqiptarė qė presin bebe
 162. Fejohet Kim Kardashian
 163. 2pac ėshtė gjallė?!
 164. Shakira "e ēmendur" pas Pique
 165. Tuna ndahet nga Rilindi, ėshtė biseksuale
 166. Vesa nje tjeter “Amanet” me Florin
 167. Modelja shqiptare “shokon”Tiranėn, pozon si Anxhela Martini
 168. 5 adoleshentet me te pasur ne bote
 169. Belona Qereti zhveshet para Blerim Destanit!
 170. Remixi i Putinit hit nė diskotekat ruse
 171. Jolie dhe Pitt do tė martohen?
 172. 1 Milion dollar qe Jennifer Lopez te kendoj ne dasmen tuaj
 173. Fansat e Elvana Gjatės pengojnė xhirimet e klipit
 174. E gjithė bota e pėlqen, vajza e saj e urren!
 175. VIP-at shokohen me vdekjen e Amy-t
 176. Eliza Dushku refuzon ftesėn e ushtarit amerikan
 177. Lopez pėrpiqet tė harrojė divorcin
 178. Kunis: Mė zuri gjumi nė skenėn e seksit me Timberlake
 179. “X Factor Albania” nė Tv Klan
 180. Michelle xheloze pėr Jennifer Hudson
 181. Kim Kardashian, 18 milionė $ fitime nga martesa
 182. Winehouse, nuk ishte faji i drogės
 183. Lady Gaga: Jam martuar me vetminė
 184. Lansohet porno video e Kim Kardashian, nė ditėn e martesės
 185. Pitt dhe Jolie shesin me ulje shtėpinė
 186. Edhe Rihanna ka njė video seksi
 187. Dashuri e re pėr Jim Carrey?
 188. 10 skandalet mė tė mėdha seksuale
 189. Megan Fox me tė kuqe, rėzėllitėse nė Toronto
 190. Kate nuk ėshtė shtatzėnė
 191. Kėnga e fundit nga Amy Winehouse (video)
 192. Rihanna pozon me tė brendshme pėr Armani
 193. Brad Pitt: Nuk isha i lumtur me Jennifer Aniston
 194. Cheryl Cole objektiv i Al-Kaedas
 195. Sarah Palin, mes seksit dhe kokainės
 196. UniKKatili "shemb" muret nė burgjet e Shkupit
 197. Jackson mbėrriti i vdekur nė spital
 198. Bleona Qerreti: Lady Gaga mė ka kopjuar mua
 199. Rihanna lanson klipin e "We Found Love"
 200. The Expendables 2, vdes dublanti nė sheshxhirim
 201. Jolie-Pitt, kujdestarė tė shkėlqyer
 202. Ja personazhet mė tėrheqės tė 2011
 203. Justin Bieber nuk di sa kontinente ka ne bote !!!!!
 204. The Game: Do tė blej shtėpi nė Kosovė
 205. Obama nuk lejon vajzat tė pėrdorin Facebook
 206. Rona nė Eurovision
 207. Lady Gaga - Dua tė kem njė fėmijė Italian
 208. Mihrije Braha: Jam 99% drenushė
 209. The Voice, ja finalistėt
 210. Brand i vė syrin njė femre tjetėr qė ngjan nė Katy Perryn
 211. Lady Gaga bėhet normale
 212. Dafina dhe Ledri nė njė lidhje dashurie?
 213. Rita, mė e kėrkuara nė Londėr
 214. Zyrtare: Unikkatili performon nė Prishtinė
 215. VIP-at me operacionet me te deshtuara te gjoksit !
 216. Arsyeja e largimit te Besartes nga Big Brother
 217. Elvana Gjata nė Dancing With the Stars
 218. Flutura - Tatuazhi i showgirl Belen
 219. Dergon dyshekun per analize te ADN-Zbulon se gruaja e tradheton.
 220. Ish banoret e "BB" kunder Arbana Osmanit!
 221. Brad Pit dhe Angelina Jolie
 222. Shakira koncert nė Tiranė?
 223. Beyonce i prezanton fansave vajzen e saj
 224. Fytyra e re e Lindsay Lohan, transformuar nga operacionet plastike!!
 225. Pasuria e Whitney Houston ne emrin e vajzes
 226. Rihanna, foto seksi pėr Armanin (foto)
 227. Rita Ora e pėlqyer edhe nė Belgjikė
 228. Cameron Diaz urrehet nga divat e tjera tė Hollivudit !!
 229. Bėmė mama tė tė ngjaj
 230. Orinda Huta dhe Turi ndahen?
 231. Gold Ag dhe Adelina Tahiri ne lidhje dashurie?
 232. Ja shkaku i vdekjes se Whitney Houston !!
 233. Fejohen Brad Pitt dhe Angelina Jolie pas 7 vjet lidhje
 234. Elvana Gjata, gati klipin per albumin Gjaku im
 235. Shqiptarja qė refuzoi 100 mijė euro pėr te pozuar ne Playboy
 236. John Travolta homosexual ?
 237. Automobili qė po i ēmend yjet e Hollywoodit
 238. Besnik Qaka akuzohet pėr pedofili
 239. Terhiqet akuza kunder Travolta-s
 240. UniKKatiL mė i mirė se Eminem dhe Rihanna ?!
 241. Biznesmeni i ofroi aktores njė milion dollarė pėr tė kaluar natėn me tė!
 242. Adriana Lima para divorcit
 243. Bleona vazhdon gafat me veshjen
 244. Unikkatili ‘eksplodon’ pėr dy orė!
 245. Unikkatili nuk ndalet, thyen rekorde
 246. Unikkatili: Jeni fansat mė tė egėr (Video)
 247. Tuna provokon me menaxherin e saj
 248. Rita titullon albumin “Ora”
 249. Gjithēka gati pėr koncertet e Eve dhe Unikkatil
 250. Corleone kosovar