PDA

Shiko versionin e plotė : Thashetheme VipFaqe : 1 2 [3]

 1. Mediat italiane shkruajne per bukuroshen lezhjane Matilda Nikhasanaj
 2. Sylvester Stallone: Mjaft me spekulimet per vdekjen e djalit tim!
 3. Adelina Tahiri: Ezelin e kam takuar, por smė kėrkoi numrin e telefonit
 4. Dafina Zeqiri mohon tė atin biologjik
 5. Lady Gaga do pak vemendjen tuaj - Foto Nudo
 6. Jennifer Lopez, personaliteti publik mė me ndikim tė madh nė botė
 7. Bleona: Pas 1 jave martesė, Ganiu mė tha ‘nuk jam zezaku yt’
 8. Ekskluzive: Rita Ora sė shpejti koncert nė Prishtinė
 9. Edhe nje tjeter VIP rrihet, kesaj radhe ne Ulqin
 10. Paul Walker, aktori i njohur i filmit “Fast and Furious” me origjinė shqiptare
 11. Johnny Depp: 100 Milion Dollare per "Piratet e Karaibeve 5"
 12. Vesa Luma merr nenshtetsine e Shqiperise
 13. MTV Video Music Awards: Fustane te shkurtera dhe shikime te mprehta
 14. Paris: Gaga-Show pa Lady Gaga
 15. Oopssssss, Nicole Scherzinger tradheton me Chris Brown?
 16. Jennifer Lopez Koncert ne Bologna
 17. ‘VIP Shpija 3’ fillon mė 22 tetor
 18. Yjet dhe Hotelet e tyre (foto)
 19. Rita Ora - I del gjoksi gjate koncertit Live
 20. Rita Ora koncert ne Tirane per 100 vjetorin e Pavaresise se Shqiperise
 21. Gangnam Style video me e shikuar ne YouTube
 22. Rob Kardashian shkruan pėr Shqipėrinė nė Twitter
 23. Bleona Qereti, njė FOTO super hot
 24. Monster-Vila e Johnny Depp (foto)
 25. Madonna u shpall luftė me fansave
 26. Fejohet Eliza Dushku?
 27. Dhurata e Irina Shayk pėr Vitin e Ri (foto)
 28. Skandalet e vitit 2012
 29. Ēilieta shtatzėnė, mė e bukur apo…
 30. Nė 10 vjet kanė ndėrruar 135 partnerė seksualė!
 31. Afėrdita Dreshaj, e dashura e Leonardo DiCaprios?
 32. Tina Turner -Poson per revisten Vouge - Simply the best
 33. Angelina Jolie me kancer, operon tė dy gjinjtė!!
 34. Elvana & Nora pa tė brendshme nė Video Fest !!
 35. Heidi Klum, “topless” nė Bora-Bora (foto)
 36. Dasma e Aurela Gaēe
 37. Ellen Talks to Rihanna's 'Her' !! ( Video )
 38. West, propozim nė stadiumin e marrė me qira
 39. Albano bogdo ne dancing with the stars
 40. Olta e “BB3” hedh nė gjyq spitalin privat ku kreu ndėrhyrje nė gjoks
 41. Miley Cyrus nuk ndalet !!
 42. Rita Ora “nxeh” Krishtlindjen
 43. Ermal Mamaqi shpallet Mashkulli i Vitit
 44. Foto nga pushimet e Xhensila Myrtezaj nė Paris
 45. Mė duket vetja shumė seksi
 46. Kim Kardashian zbulon sėrish dekoltenė
 47. Ish-“lepurushja” e Playboy-t konvertohet nė myslimane (Foto)
 48. Beyonce Shqiptare nė Greqi (video)
 49. Modelja mė e bukur nė botė (foto
 50. Robert Downey Jr. dhe Susan Downey sjellin nė jetė njė vajzė
 51. Ndahet nga jeta kėngėtari i njohur shqiptar 'Doktor Flori' (video)
 52. VIP-at pa Photoshop! (video)
 53. Iggy Azalea sherr me Papa John Pizza
 54. Ja pse Rita u shoqėrua nga truproja mbrėmjen e ndarjes sė ēmimeve Oscar
 55. Rita me fustan tė njėjtė me Kim Kardashian ne Brit Awards (foto)
 56. Vdes aktori Leonard Nimoy
 57. Vin Diesel i vė emrin vajzės sė porsalindur sipas shokut tė vet Paul Walker
 58. Shikoni momentin kur Enca u poshtėrua nga The Voice (Video)
 59. Ja personalitet shqiptare tė njohura nė botė (Foto)