Receta Gatimi
View RSS Feed

Komuniteti

Kategoria Komuniteti

 1. Pėrsėri Ndryshime!

  Njė vit i ri duhej shoqėruar dhe me njė pamje tė re, apo jo?! Gjithsesi, ky ėshtė versioni Pure White i Portalit Lirenti.com. Kanė ardhur shumė emaile nė adresėn tonė mbi veshjen e parė, pasi nuk arrinin tė regjistroheshin, dhe pse butoni Regjistrohu ishte i evidencuar nė pjesėn e sipėrme te faqes.  Kėsaj here jemi munduar te studiojmė dhe aplikojmė njė Design sa me tė ...
  Kategoritė
  Komuniteti
  Tablotė e Bashkangjitura Imazhet e Bashkangjitur
 2. Perditesime te Veshjes se Faqjes

  Pershendetje!

  Falė iWeb.al, faqjes pėr ndėrtime website, na kane bėrė disa ndryshime tė vogla nė pjesėn e sipėrme tė faqes!

  Nėse keni ndonjė problem mė kėtė mėnyren e rė tė shfaqes, ju ftoj tė na shkruani!

  Bėni njė foto ekranit tuaj si duket faqja jonė duke evidencuar problemin tuaj!

  Ju faleminderit
  Etiketa: forum, ngjyra, social, veshje
  Kategoritė
  Komuniteti
 3. Ēmimet, Gradat dhe Trofet e Forumit

  Pershendetje!

  Sipas aktiviteteve ne forum, stafi i Lirenti.com do te caktoje ēmime, grada, trofe Anetareve!

  Ēmimet mund ti merrni duke fituar konkurse, duke rekomanduar sa me shume miq ne faqe, duke qene sa me aktiv neper tema, duke fituar sa me shume rekorde ne lojra etj etj!  Cmimet ...
 4. Rikthehet Humori, Lojrat Arcade dhe Opsioni per te Falenderuar Anetarin

  Pas njė pune tė gjatė kemi bėrė tė mundur rikthimin e disa funksioneve pėr faqen!

  Nje ndėr mė tė kėrkuara ėshtė Salla e Lojrave qė tashme duhet tė funksionoj pa probleme.

  Opsioni tjetėr ėshtė mundėsia pėr tė ri-zgjedhur humorin e ditės. Si nė imazhin mė poshtė:  Opsioni tjetėr ...
 5. 3 Ngjyra te reja per Veshjen e Forumit

  Sapo kemi mbaruar punen me dy veshjet e reja per forumin dhe se shpejti do te shtohet dhe nje ngjyre e trete. Keto veshje mund ti perzgjedhni ne fund te ēdo faqe.  Ne fund te ēdo faqe do te shfaqet ky opsion, nga ku ju mund te zgjidhni qe te perdorni forumin me ngjyrat qe ju pelqejne me shume.

  ...
  Kategoritė
  Komuniteti
 6. Mire se vini ne my Blog

  Hapesire e re ne versionin 4 te Lirenti.com

  Se shpejti dhe manuali i perdorimit!

  Qendroni me ne!

  Etiketa: blog, blog shqip, forum, shqip
  Kategoritė
  Komuniteti