Receta Gatimi
View RSS Feed

Teknologji

Kategoria Teknologji

 1. Disa nga mėnyrat pėr tė shtuar Facebook nė faqen tuaj!

  Facebook eshte nje nga rrjetet sociale me te medhaja ne Internet, integrimi i tij me faqet e tjera eshte i thjeshte dhe frytdhenes. Ne faqen tone aktualisht gjenden disa nga keto blokė dhe sherbimi me i fundit eshte butoni "Vendose nė Facebook" ne artikujt e portalit qe lejon publikim e lajmeve dhe ne facebook-un tuaj.

  Butonat pėr Facebook

  facebook-share-button.jpg ...
 2. Njė telefon mobil qė punon me Coca-Cola

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin


  Nokia ka zbuluar njė prototip tė telefonit tė saj, tė dizajnuar nga Daizi Zheng. Ky celular do tė punojė nė bazė tė energjisė qė do tė prodhohet nga bio-bateritė, ndėrsa si “lėndė ndezėse” do tė shfrytėzohet Coca-Cola.
  Celulat do tė punojnė me sheqer, qė nuk ėshtė risi nė botėn e teknologjisė, mirėpo dizajneri
  ...
  Kategoritė
  Teknologji