Receta Gatimi
View RSS Feed

Ditari Administratorėve

Komunikime te administratoreve nga Ditari i tyre !

 1. 3 Ngjyra te reja per Veshjen e Forumit

  Sapo kemi mbaruar punen me dy veshjet e reja per forumin dhe se shpejti do te shtohet dhe nje ngjyre e trete. Keto veshje mund ti perzgjedhni ne fund te ēdo faqe.  Ne fund te ēdo faqe do te shfaqet ky opsion, nga ku ju mund te zgjidhni qe te perdorni forumin me ngjyrat qe ju pelqejne me shume.

  ...
  Kategoritė
  Komuniteti
 2. Mire se vini ne my Blog

  Hapesire e re ne versionin 4 te Lirenti.com

  Se shpejti dhe manuali i perdorimit!

  Qendroni me ne!

  Etiketa: blog, blog shqip, forum, shqip
  Kategoritė
  Komuniteti