Receta Gatimi
View RSS Feed

Ditari Administratorėve

Komunikime te administratoreve nga Ditari i tyre !

 1. Ēmimet, Gradat dhe Trofet e Forumit

  Pershendetje!

  Sipas aktiviteteve ne forum, stafi i Lirenti.com do te caktoje ēmime, grada, trofe Anetareve!

  Ēmimet mund ti merrni duke fituar konkurse, duke rekomanduar sa me shume miq ne faqe, duke qene sa me aktiv neper tema, duke fituar sa me shume rekorde ne lojra etj etj!  Cmimet ...
 2. Rikthehet Humori, Lojrat Arcade dhe Opsioni per te Falenderuar Anetarin

  Pas njė pune tė gjatė kemi bėrė tė mundur rikthimin e disa funksioneve pėr faqen!

  Nje ndėr mė tė kėrkuara ėshtė Salla e Lojrave qė tashme duhet tė funksionoj pa probleme.

  Opsioni tjetėr ėshtė mundėsia pėr tė ri-zgjedhur humorin e ditės. Si nė imazhin mė poshtė:  Opsioni tjetėr ...