Receta Gatimi
View RSS Feed

Ditari Administratorėve

Komunikime te administratoreve nga Ditari i tyre !

 1. Perditesime te Veshjes se Faqjes

  Pershendetje!

  Falė iWeb.al, faqjes pėr ndėrtime website, na kane bėrė disa ndryshime tė vogla nė pjesėn e sipėrme tė faqes!

  Nėse keni ndonjė problem mė kėtė mėnyren e rė tė shfaqes, ju ftoj tė na shkruani!

  Bėni njė foto ekranit tuaj si duket faqja jonė duke evidencuar problemin tuaj!

  Ju faleminderit
  Etiketa: forum, ngjyra, social, veshje
  Kategoritė
  Komuniteti
 2. 3 Ngjyra te reja per Veshjen e Forumit

  Sapo kemi mbaruar punen me dy veshjet e reja per forumin dhe se shpejti do te shtohet dhe nje ngjyre e trete. Keto veshje mund ti perzgjedhni ne fund te ēdo faqe.  Ne fund te ēdo faqe do te shfaqet ky opsion, nga ku ju mund te zgjidhni qe te perdorni forumin me ngjyrat qe ju pelqejne me shume.

  ...
  Kategoritė
  Komuniteti