Receta Gatimi
View RSS Feed

Ditari Administratorėve

Komunikime te administratoreve nga Ditari i tyre !

 1. Pėrsėri Ndryshime!

  Njė vit i ri duhej shoqėruar dhe me njė pamje tė re, apo jo?! Gjithsesi, ky ėshtė versioni Pure White i Portalit Lirenti.com. Kanė ardhur shumė emaile nė adresėn tonė mbi veshjen e parė, pasi nuk arrinin tė regjistroheshin, dhe pse butoni Regjistrohu ishte i evidencuar nė pjesėn e sipėrme te faqes.  Kėsaj here jemi munduar te studiojmė dhe aplikojmė njė Design sa me tė ...
  Kategoritė
  Komuniteti
  Tablotė e Bashkangjitura Imazhet e Bashkangjitur
 2. Perditesime te Veshjes se Faqjes

  Pershendetje!

  Falė iWeb.al, faqjes pėr ndėrtime website, na kane bėrė disa ndryshime tė vogla nė pjesėn e sipėrme tė faqes!

  Nėse keni ndonjė problem mė kėtė mėnyren e rė tė shfaqes, ju ftoj tė na shkruani!

  Bėni njė foto ekranit tuaj si duket faqja jonė duke evidencuar problemin tuaj!

  Ju faleminderit
  Etiketa: forum, ngjyra, social, veshje
  Kategoritė
  Komuniteti
 3. Ēmimet, Gradat dhe Trofet e Forumit

  Pershendetje!

  Sipas aktiviteteve ne forum, stafi i Lirenti.com do te caktoje ēmime, grada, trofe Anetareve!

  Ēmimet mund ti merrni duke fituar konkurse, duke rekomanduar sa me shume miq ne faqe, duke qene sa me aktiv neper tema, duke fituar sa me shume rekorde ne lojra etj etj!  Cmimet ...
 4. Rikthehet Humori, Lojrat Arcade dhe Opsioni per te Falenderuar Anetarin

  Pas njė pune tė gjatė kemi bėrė tė mundur rikthimin e disa funksioneve pėr faqen!

  Nje ndėr mė tė kėrkuara ėshtė Salla e Lojrave qė tashme duhet tė funksionoj pa probleme.

  Opsioni tjetėr ėshtė mundėsia pėr tė ri-zgjedhur humorin e ditės. Si nė imazhin mė poshtė:  Opsioni tjetėr ...
 5. 3 Ngjyra te reja per Veshjen e Forumit

  Sapo kemi mbaruar punen me dy veshjet e reja per forumin dhe se shpejti do te shtohet dhe nje ngjyre e trete. Keto veshje mund ti perzgjedhni ne fund te ēdo faqe.  Ne fund te ēdo faqe do te shfaqet ky opsion, nga ku ju mund te zgjidhni qe te perdorni forumin me ngjyrat qe ju pelqejne me shume.

  ...
  Kategoritė
  Komuniteti
 6. Disa nga mėnyrat pėr tė shtuar Facebook nė faqen tuaj!

  Facebook eshte nje nga rrjetet sociale me te medhaja ne Internet, integrimi i tij me faqet e tjera eshte i thjeshte dhe frytdhenes. Ne faqen tone aktualisht gjenden disa nga keto blokė dhe sherbimi me i fundit eshte butoni "Vendose nė Facebook" ne artikujt e portalit qe lejon publikim e lajmeve dhe ne facebook-un tuaj.

  Butonat pėr Facebook

  facebook-share-button.jpg ...
 7. Njė telefon mobil qė punon me Coca-Cola

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin


  Nokia ka zbuluar njė prototip tė telefonit tė saj, tė dizajnuar nga Daizi Zheng. Ky celular do tė punojė nė bazė tė energjisė qė do tė prodhohet nga bio-bateritė, ndėrsa si “lėndė ndezėse” do tė shfrytėzohet Coca-Cola.
  Celulat do tė punojnė me sheqer, qė nuk ėshtė risi nė botėn e teknologjisė, mirėpo dizajneri
  ...
  Kategoritė
  Teknologji
 8. Origjina e botes

  Ēdo gjė qė ekziston rreth nesh – bota qė na rrethon – nga vjen e gjitha kjo? Nė radhė tė parė, pėrse ėshtė ajo aty? Sa i vjetėr ėshtė Universi? Apo a ėshtė ai gjithmonė aty? A jemi ne me tė vėrtetė tė veēantė nė kohė dhe hapėsirė? A do tė arrimė tė kuptojmė se si filloi gjithēka? Nga ėshtė bota?

  Kozmologjia po punon pėr tė studiuar edhe cepin mė tė skajshėm tė Universit. Pėr herė tė ...
  Etiketa: bota, origjina, universi
  Kategoritė
  Argetim
 9. Mire se vini ne my Blog

  Hapesire e re ne versionin 4 te Lirenti.com

  Se shpejti dhe manuali i perdorimit!

  Qendroni me ne!

  Etiketa: blog, blog shqip, forum, shqip
  Kategoritė
  Komuniteti