Receta Gatimi

Komentet e Blog-ut

 1. Maska e vaaldr1n
  akoma s'kam degjuar te ket shperthyer ndo1 iPhone ne xhep! Rasti i asaj 24 vjecares eshte dicka logjike!
 2. Maska e ReniX
  do te doja te me kishin sjelle alienėt , por dhe un jam vetėm human me gjak te kuq si gjithė te tjerėt ne njė bote te vėshtire, gjths te falėnderoj.
 3. Maska e ReniX
  E ke gabim. Makina e Turing, eshte shume e ngjashme me kompjuterat e sotem. Ka te njejten fuqi llogaritese qe kane kompjuterat e sotem dhe pse behet fjale per vitet 1930.

  Turing eshte nje nder "baballaret" e informatikes.
 4. Maska e ema love
  une jam influencuar metevertet nga rryme ekzistencialiste ,ndonjeher edhe une isha e pakuptuar nga bota veshtire qe tipat dryshe te jen pjes te shoqerive masive ata duken te cuditshem dhe turma pelqejne njerezit e zakonshem ,ndonjeher eshte thjesht ceshtje turme dhe shumice e jo shpirti dhe arsye prandaj jozefin e denuan sepse shoqeria ndonjeher eshte absurde dhe po me ka rastisur qe ndonjeher ne mengjes te me dukej vetja si insekt por kam kujtuar kafken qe thoshte qe nuk duhet te lejojme qe shoqeria te na bej metamorfoze ,komplimente per njohurit dhe menyren sesi shprehesh nuk je nje tip komun je shume ivecante
 5. Maska e ReniX
  Vėrtet kaq shume je influencuar? Kur mbaron se lexuari njė libėr te bukur duhet sikur humb njė mik te vėrtet... #cit
 6. Maska e ema love
  agje ,flm ti qe me kujtove kafken nje autor qe me idet e tij paksa te semura por ekzistencialiste ka ndikuar ne adoleshencen time
 7. Maska e ReniX
  Bravo per biografin! Disa autore, vėshtire te ri-ngjallen!
 8. Maska e ema love
  Realisht franz kafka ne gjimnaz ka qene nje nga autoret e mi te preferuar me pelqwente stili i tij,dhe vecanerisht kam shijuar 2 veprat e tij madheshtore PROCESI dhe METAMORFOZA ku problematiken e tyre kryesore ishte problematika e vete qenies se kafkes ,nje individ i cili ka pasur nje mardhenie jo te miree me te atin dhe kjo ka cuar ne nje ser problemesh te tjera shendetesore te tij ai vuante nga anoresia nervore dhe crregullime kompulsive dhe kishte probleme te medha me menyren e te konceptuarit te trupit te tij ,dashuria e tij me felician ka qene e rend dhe muze per krijimet e tij ,por infektimi me turbekuloz qe fundi i lidhjes se tyre dhe hera e pare qe felicia e pa te qaje franzin ,ne veprat e tij ai flet per njeriun ndryshe nga te tjeret i cili ne shoqeri mbetet i pa kuptuar per surrealizmin dhe per ankthin qe dominonte qenien e tij ,me personazhet e josefit ai perfaq veten dhe bravo google
 9. Maska e vaaldr1n
  ehh edhe mua me erdhi goxha inate qe s`ishte per te gjith, por prap se prap as keshtu s'eshte keq!

  URIME EDHE 1 HER KEJTVE!!!
 10. Maska e aliu
  mos e keni fjalen per makinat llogaritese ju ,se ne ate kohe keto nuk njiheshin, as tv jo qe jo, pale po flisni per pc ahahhahahaaha posi lereni fare,algoritmet si ide ishin por e thena me te beren jane shume large,
 11. Maska e ReniX
  Ja dhe zgjidhja!

 12. Maska e aliu
  sa te papare qe jane , as per hale sbejne ,jo me per ti blere .
 13. Maska e vaaldr1n
  e kam instaluar edhe un ne iPhone, dhe po me pelqen bile mund te them qe po me pelqen me shum se iPhoto qe bleva 5 euro
 14. Maska e MAJDI
  Ky aplikacion me pelqen shum
 15. Maska e MAJDI
  Per mendimin tim MW3 , por per sa i perket Multiplayer meshum Battlefield
 16. Maska e albanian
  Ju lumtė qė tė gjithėve.
 17. Maska e ReniX
  Sa keq qe nuk punon Unity ne Virtual :S
 18. Maska e Momoja
  Keta jane ASA ne informatike ma merr mendja!!!!!!!!!
 19. Maska e Kliton
  Shume gje e bukur,sidomos ajo qe i "priska" fotot.
 20. Maska e ardit m
  Fshire nga Moderatori:
  Motivi: Jashte teme
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit