View RSS Feed

Vitamina

Ditari i ReniX- per GEEK People!!! hihi

 1. Telefonat Smartphone shpėrthejnė nėpėr xhepa

  Jo me larg se dje u perhap lajmi se iPhone kishte djeg gjoksin nje 24 vjeēare, ndersa rasti i OnePlus eshte mese i veēante! OnePlus ka shperthyer ne xhep te perdoruesit duke i shkaktuar deme serioze.

  Ja disa foto nga ēka ngelur nga smartphone:

  Por pse ndodh ...
  Kategoritė
  Teknologji
 2. Degjo Radio nga iTunes

  Kjo eshte nje guide e shkurter per fillestaret! Si te degjosh radio online nga iTunes.

  iTunes ka nje librari te larmishme me stacione radio online te ndara sipas rrymave:
  Pasi te keni instaluar iTunes falas nga faqja e Apple, hapeni dhe tek Music, do te gjeni siper Internet Radio.
  Pasi ...
  Kategoritė
  Internet
 3. Prototipi i iPad - Dyshime (foto)

  Foto si te viteve 50


  Me pas fotot me ngjyra
  ...
 4. 31 personat qe ndryshuan Internetin!

  A e keni menduar se cilet jane ata persona qe bene te mundur gjithe kete qe sot e quajme Internet!

  Ja ku po i radhis disa perj tyre, duke filluar nga baballaret e Internetit. (e ema nuk dihet akoma )


  Vint Cerf dhe Bob Kahn

  Krijuar TCP/IP, protokollin e komunikimit. ...