Receta Gatimi
View RSS Feed

Vitamina

Ditari i ReniX- per GEEK People!!! hihi

 1. Google Plus me Pamje te re

  Rrjeti social i Google, Plus, ka vendosur te ndryshoj sadopak pamje. Keto jane disa screenshot nga design i ri!
  Kategoritė
  Internet
 2. Profili merr njė pamje tjetėr nė Lirenti.com

  Eshtė bėrė e mundur veēoria e personalizimit tė Profilit tė Anėtarėve nė faqen tonė!  Siē mund ta shikoni nga ky imazh ose duke klikuar mbi Nofken time, ju mund ta shikoni Live! Grupet e Anėtarėve si Lirenti.com Addicted, Anėtarėt e Nderuar dhe VIP, kanė mundėsitė e tė gjitha veēorive tė kėtij personalizimi. ...
 3. Gogole sjell veren, por shiu vazhdon te bjere!

  Dita e veres, siē e ve ne evidenc dhe Google.com  Por ne fakt keto dite temperaturat jane ulur mjaft, saqe ne shume zona malore ka rene dhe debore. Ne europ per me teper! Shirat nuk kane pushuar akoma dhe ata qe kane nisur pushime ne plazhe e tyre te preferuar besoj se i eshte dashur ta kalojne kohen ...
  Kategoritė
  Argetim