View RSS Feed

Vitamina

Ditari i ReniX- per GEEK People!!! hihi

 1. Hyperlapse nga Instagram - Ja se per ēfare sherben!

  Instagram zoterohet nga Facebook, pas blerjes se 1 Milion Dollare nė vitin 2012. Nuk ka ndryshuar shume nga ajo kohe, perveēse disa rinovime te pamjes si dhe mundesia per te rregjistruar video. Pikerisht per videot Instagram ka publikuar nje aplikacion te ri quajtur Hyperlapse.  Hyperlapse tė mundėson rregjistrimin e videove tė ...
  Kategoritė
  Internet , Teknologji
 2. 1 Milion shkarkime per Instagram, 1 Milion dollar paguan Facebook

  Instagram eshte nje program per telefonat celular me sistem iOS dhe Android i cili lejon te shkrepini fotografi te ēastit ,pasi mund ti aplikoni ndonje efekt, dhe ta publikoni ne rrjete sociale. Pra per iPhone dhe ditet e fundit eshte publikuar dhe versioni per Android.
  Diten e publikimi per Android, Instagram eshte shkarkuar 1 Milion here!

  ...