Receta Gatimi
View RSS Feed

Vitamina

Ditari i ReniX- per GEEK People!!! hihi

 1. Douglas Adams

  Google Kujton Douglas Adams!
  Douglas Noėl Adams lindi mė 11 mars 1952 nė Cambridge, Britania e Madhe; vdiq mė 11 maj 2001 nė Santa Barbara, ShBA. Ka qenė njė shkrimtar britanik dhe autori i romanit The Hitchhiker's Guide to the Galaxy.

  Nėna e tij Janet Adams ishte njė infermiere nė ...
  Kategoritė
  Internet