View RSS Feed

Vitamina

Ditari i ReniX- per GEEK People!!! hihi

 1. Google Plus me Pamje te re

  Rrjeti social i Google, Plus, ka vendosur te ndryshoj sadopak pamje. Keto jane disa screenshot nga design i ri!
  Kategoritė
  Internet
 2. Battlefield3 vs Modern Warfare 3

  Battlefield 3 eshte nje loje me lufte nga EA Games e cila mund te luhet dhe ne rrjet mes miqesh. Modern Warfare 3 eshte kapitulli 3 i Call of Duty, rivali me i fort i Battlefield3. MW3 eshte nje produkt i Microsoft dhe te dyja me numrin 3 sfidojne direkt njera tjetren.  ...
 3. Gogole sjell veren, por shiu vazhdon te bjere!

  Dita e veres, siē e ve ne evidenc dhe Google.com  Por ne fakt keto dite temperaturat jane ulur mjaft, saqe ne shume zona malore ka rene dhe debore. Ne europ per me teper! Shirat nuk kane pushuar akoma dhe ata qe kane nisur pushime ne plazhe e tyre te preferuar besoj se i eshte dashur ta kalojne kohen ...
  Kategoritė
  Argetim