Receta Gatimi
View RSS Feed

Vitamina

Ditari i ReniX- per GEEK People!!! hihi

 1. Telefonat Smartphone shpėrthejnė nėpėr xhepa

  Jo me larg se dje u perhap lajmi se iPhone kishte djeg gjoksin nje 24 vjeēare, ndersa rasti i OnePlus eshte mese i veēante! OnePlus ka shperthyer ne xhep te perdoruesit duke i shkaktuar deme serioze.

  Ja disa foto nga ēka ngelur nga smartphone:

  Por pse ndodh ...
  Kategoritė
  Teknologji
 2. Prototipi i iPad - Dyshime (foto)

  Foto si te viteve 50


  Me pas fotot me ngjyra
  ...
 3. Doni te blini nje telefon publik? - Londra ka vene ne shitje disa te tilla!

  Besoj se shumica mund ti njohi keto telefona publik. Po jane tipike te Londres! Vitet e fundit perdorimi i tyre ka rene ne 80% dhe bashkia ka menduar ti vendosi ne ankand. Pra qe sot ne eBay ju mund te porositni nje gabin telefonike te karakteristike te Londres.  Beni kujdes, se jo te gjithe mund ta ...
  Kategoritė
  Argetim
 4. 50 Giga Byte Falas per Perdoruesit e Android

  Nese keni nje telefon me sistem Android, mund te perfitoni deri ne 50 GB falas ne box.net  Ajo qe duhet te beni eshte te lidheni me Google Play (ish google market) dhe te shkarkoni aplikacionin per box.net
  Me ane te Box ju mund te ruani nje kopje te te dhenave te tuaja personale, te ndani ...