Receta Gatimi
View RSS Feed

Vitamina

Ditari i ReniX- per GEEK People!!! hihi

  1. Zhblloko iPhone 5, iOS 6 Untethered Jailbreak    Eshte bere i mundur leshimi i Untethered Jailbreak per iOS6. Qe do me thene ju mund te zhbllokoni iPhone me sistem iOS6.
    Shkarko http://bit.ly/ios-jailbrake - Per guiden si ta zhbllokoni, vizitoni forumin ne hapesiren Smartphone
  2. Sot del ne treg iPhone 4 me sistemin operativ iOS 4    Varianti mė i ri i iPhone-it doli sot nė treg, ndėrsa qindra klientė mbanin radhėn me padurim para dyqaneve Apple nė vende tė ndryshme tė botės, pėr tė qenė tė parėt qė kanė produktin e ri.
    iPhone 4 doli sot pėr shitje nė Japoni, Francė, Gjermani, Britani dhe SHBA, ndėrsa nė vende tė tjera do tė dalė ...