Receta Gatimi
View RSS Feed

Uncategorized

Entries with no category

 1. Zhblloko iPhone 5, iOS 6 Untethered Jailbreak  Eshte bere i mundur leshimi i Untethered Jailbreak per iOS6. Qe do me thene ju mund te zhbllokoni iPhone me sistem iOS6.
  Shkarko http://bit.ly/ios-jailbrake - Per guiden si ta zhbllokoni, vizitoni forumin ne hapesiren Smartphone
 2. Ja Si ndryshon Google per 100 Vjetorin e Pavarsise  Sa inat qe nuk eshte nderkombetare

  Gjithesesi Gezuar diten e Shpalljes se Pavarsise!
 3. Microsoft.com ndron pamjen e faqjes web

  Microsoft.com ka ndryar pamjen e faqes duke i dhene nje paraqitje me "moderrne". Shume ndryshime kohet e fundit ne Microsoft duke konsideruar dhe kthimin mbrapa te logos se shoqerise.

  Etiketa: logo, microsoft, windows
  Kategoritė
  Uncategorized
 4. Google feston datėlindjen e Agatha Christie nė faqe tė parė

  Google feston ditelindjen e 120-tė tė shkrimtares Agata Kristi!  Kush eshte Agata Kristi?
  Agatha Mary Clarissa Christie (Agata Kristi) ėshtė njė shkrimtare britanike, lindi nė Torquay, Britania e Madhe mė 15 shtator 1890. Agata Kristi ka shkruar shumė vepra kryessh krime fantazie. Agata ...
  Kategoritė
  Uncategorized