Receta Gatimi
View RSS Feed

Lajme

Kategoria Lajme

 1. Vryma e zeze thith Yllin me permasa gjigande

  Eshte nje nga eventet me te rralle qe ka vrojtuar njeriu ne hapesire, dhe ka ndodhur Live ne syte e vezhgueseve te qiellit! Ata jane nje grup studiuesish nen komanden e Suvi Gezari te Department of Physics and Astronomy ne Johns Hopkins University.

  Kjo Video Italisht shpjegon dhe animacionin se si ka vryma e zeze ka gllaberuar yllin gjigand:
  ...
  Kategoritė
  Lajme