Receta Gatimi
View RSS Feed

Argetim

Kategoria Argetim

 1. Doni te blini nje telefon publik? - Londra ka vene ne shitje disa te tilla!

  Besoj se shumica mund ti njohi keto telefona publik. Po jane tipike te Londres! Vitet e fundit perdorimi i tyre ka rene ne 80% dhe bashkia ka menduar ti vendosi ne ankand. Pra qe sot ne eBay ju mund te porositni nje gabin telefonike te karakteristike te Londres.  Beni kujdes, se jo te gjithe mund ta ...
  Kategoritė
  Argetim
 2. Google feston Diten e Pranveres

  Google feston dhe komunikon mbare webit ardhjen e stines se pranveres me nje nga Doodle-t e tij shumengjyresh.  Sot ne mengjes ne faqen me te klikuar ne bote shfaqet kjo "logo" me pershtypjen sikur e ka vizatuar nje femije. Por ne te twitter ka filluar nje rivolt pasi supozohet qe pranvera fillon ...
  Kategoritė
  Argetim
 3. Battlefield3 vs Modern Warfare 3

  Battlefield 3 eshte nje loje me lufte nga EA Games e cila mund te luhet dhe ne rrjet mes miqesh. Modern Warfare 3 eshte kapitulli 3 i Call of Duty, rivali me i fort i Battlefield3. MW3 eshte nje produkt i Microsoft dhe te dyja me numrin 3 sfidojne direkt njera tjetren.  ...
 4. Google Feston Shen Valentinin  Si gjithmon nuk mund te mungoj surpriza e Google! Shume domethenese logo qe eshte prezantuar sot ne faqen e pare te motorri te kerkimit me te perdorur.
  Love nga Robert Indiana, nje artist i veprave pop art. Keshtu faqja e pare e Google eshte trasformuar si kartolina e drejtuar Muzeut te ...
  Kategoritė
  Argetim
 5. Gogole sjell veren, por shiu vazhdon te bjere!

  Dita e veres, siē e ve ne evidenc dhe Google.com  Por ne fakt keto dite temperaturat jane ulur mjaft, saqe ne shume zona malore ka rene dhe debore. Ne europ per me teper! Shirat nuk kane pushuar akoma dhe ata qe kane nisur pushime ne plazhe e tyre te preferuar besoj se i eshte dashur ta kalojne kohen ...
  Kategoritė
  Argetim
 6. Rregullat e Lojes POKER Texas Hold'em