Receta Gatimi
View RSS Feed

Recetat e Nertit

Receta Gatimi nga Menu e dites!

 1. Embelsire-Puding ciokollate me me pana dhe luleshtrydhe

  Perberesit:
  Gjalpe:150 gr
  Ciokollat e zeze: 180 gr
  Miell: 80 gr
  Qumesht: 800 ml
  Rum 1 lug
  Sheqer
  Luleshtrydhe

  ...