Receta Gatimi
View RSS Feed

abdullah92

 1. 10 Gjėra Qė Nuk Dini Pėr Gjumin

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin  Gjumi ėshtė shumė i mirė pėr rikarikimin e trurit, qelizat autoriparohen dhe trupi fiton energji tė reja.
  Gjumi mbetet ende objekt studimi, ėndrrat mbeten mister pėr shkencėn, megjithatė mbi shumė aspekte ėshtė hedhur dritė.

  Jo tė gjithė kanė informacionin
  ...
  Kategoritė
  Uncategorized
 2. HIjet e Enderrave

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga abdullah92 Lexo postimin
  Secili prej nesh ka ėndrra .. Disa prej nesh ėndėrrojnė pėr nevojat qe deshiron ti plotesoje
  Disa prej nesh ėnderrojne te jene nje nga personazhet e njohura .. Dhe shume ėndrrat te tjera
  Por ēudi a ka me Ardhur ndonje dite qe te realizohen te gjithe keto endrra..


  ...
  Kategoritė
  Argetim
 3. Teme e E veēantė (mė tė gjatė,me tė shkurtėr, mė tė cuditshem, dhe me te medha)

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga abdullah92 Lexo postimin
  Koleksion Fotosh (mė tė gjatė,me tė shkurtėr, mė tė vegjel, dhe me te medha)


  Kamera Me E Vogel

  Ushqimi me i Vogel

  Letrat me te vogla
  ...
  Kategoritė
  Argetim
 4. Bluze Japoneze Interesante

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga abdullah92 Lexo postimin  ...
  Kategoritė
  Argetim
 5. Pse ėshtė e pamundur tė pengohet pirateria?

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga abdullah92 Lexo postimin


  Tani kur lufta kundėr SOPA-s dhe PIPA-s praktikisht ka marrė fund, ekipi nga Hollivudi dhe industria muzikore me padurim pret se ēfarė do tė ndodhė me ligjin ACTA. Mirėpo, tė ndalemi pak dhe tė shohim nėse ėshtė e mundur fitorja e tyre. Ndoshta para njė muaji apo dy kemi pyetur se ēfarė do tė jetė rezultati dhe cila do tė
  ...