Receta Gatimi
View RSS Feed

blog

Lajme flash te ndryshme!

 1. Profilet e Instagram ne web!

  Zhvilluesit e aplikacionit per shperndarjen e fotove ne iPhone & Android, kane lajmeruar se se shpejti do te leshohet nje azhornim i cili ben te mundur shikimin e profileve te perdorueseve edhe ne web. Profili i nje perdoruesi te instagram do te jete i ngjajshem me ate te Facebook, ku aty do te mund te shihen fotografite e ndara & infot e perdoruesit. Gjithashtu, ju mund te pelqeni nje foto ...
  Etiketa: foto, instagram, sharing, web
  Kategoritė
  Teknologji
 2. Familja e Produkteve Google Nexus

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Google Nexus Gallery
  Nexus 4 - LG

  ...
 3. Fillim i mbarė pėr Shqipėrinė

  Pėrfaqėsuesja e Shqipėrisė nė futboll ka triumfuar ndaj Qipros nė stadiumin kombėtar Qemal Stafa me rezultat 3-1, sfidė e vlefshme kjo pėr kualifikimet pėr Kampionatin Botėror, Brazili 2014.

  Ishte kjo njė sfidė e cila ėshtė pritur me padurim nga tifozėt shqiptar tė grumbulluar nė stadium. Kishte tė pranishėm shumė kosovar tė cilėt kanė udhėtuar pėr kėtė takim dhe sigurisht se nuk janė ...
  Kategoritė
  Uncategorized
 4. Fanset seksi tė Euro 2012 (foto) 2  ...
  Etiketa: 2012, euro, fanse, sexy
  Kategoritė
  Magazina
 5. Fanset seksi tė Euro 2012 (foto)

  Disa nga Fanset me te bukura te Euro 2012;

  Femrat e cilit vend janė mė tė bukura sipas jush, natyrisht pas Shqipėrisė?  ...
  Etiketa: 2012, euro, fanse, femra, sexy
  Kategoritė
  Magazina
 6. Unikkatili nuk ndalet, thyen rekorde  Babai i repit shqiptar, Unikkatili, ka vazhduar tė thyejė rekorde nė rrjetin mė tė madh social tė videove, YouTube dhe atė vetėm dy ditė pas lansimit tė kėngės sė re me Presionin, “Do”.

  Kėnga e re e cila u lansua pas shumė kohė pritjesh nė mbrėmjen e 5 qershorit, ka arritur tė krijojė njė ‘boom’ ...
  Etiketa: tba, unikkatil
  Kategoritė
  Magazina
 7. UniKKatiL mė i mirė se Eminem dhe Rihanna ?!


  Njė prej vetive kryesore me tė cilėt njihet Rebeli ėshtė thyerja e rekordeve, dhe kohės sė fundit duket se ē’do kėngė qė ai lanson, thyen njė rekord tjetėr. Kėtė radhė ka ndodhur e njejta.

  Portali Graviteti ka bėrė njė analizė tė vogėl rreth statistikave tė kėtyre artistėve tė mėdhenj dhe kėngėve tė tyre ...
 8. Klepto merr pasaportėn kosovare


  Reperi i grupit, TBA, Klepto, ėshtė pajisur me pasaportėn e Republikės sė Kosovės, duke bėrė kėshtu dhe njė hap tjetėr konkret para koncertit tė madh tė 15 korrikut nė Stadiumin e Prishtinės.

  Klepto ka konfirmuar se tashmė ėshtė shtetas i Kosovės edhe pse jeton nė Amerikė dhe me kėtė rast ka konfirmuar ...
  Kategoritė
  Magazina
 9. Faleminderit te gjithve per urimet!

  Eshte nje kenaqesi e papershkrueshme kur je ne nje Forum sikur Lirenti.com dhe me Antaret me te mire dhe Staffin e mrekullueshem! Urime tuaja me bene te ndihem shum mire... shum shum mire! Dhe jam shum i kenaqur qe ndodhem ne mesin tuaj Nje miqesi virtuale e cila nuk krahasohet me asgje tjeter! Shum Faleminderit te gjithve per Urimet, Dashni e Rrespekt shum shum shum per te gjith! Jeni me te miret ...
  Kategoritė
  Argetim
 10. Austri, zbulohet pjesa e fshehur e Mozart


  Njė kompozim i panjohur i Mozart, qė dyshohet tė jetė shkruar kur ai ishte vetėm 10 vjeē, ėshtė zbuluar nė Austri.

  Pjesa, qė mendohet tė jetė kompozuar nė vitin 1767 ose 1768, ėshtė gjetur nė njė bllok shėnimesh nė njė papafingo.

  Kėrkuesit arritėn nė pėrfundimin se nė pjesėn muzikore ...
  Kategoritė
  Lifestyle
Faqja 2 nga 3 FillimiFillimi 123 I funditI fundit