Receta Gatimi
View RSS Feed

blog

Lajme flash te ndryshme!

 1. Po afron stina e ndarjeve… e vėrteton Facebook


  Me mė shumė se 800 milionė pėrdorues nė tė gjitha vendet e botės, njė rrjet shoqėror si “Facebook” ėshtė ideal pėr tė kryer sondazhe mbi tė dhėnat e ndryshme tė popullsisė.

  Njė studim i thelluar nė rrjet, u pėrqendrua vetėm tek statuset, si beqar, i lidhur, i martuar apo i divorcuar. Pėrfundimi, pėr tė ...

  Updated 25-03-2012 at 11:03 PM by vaaldr1n

  Etiketa: facebook, ndarje
  Kategoritė
  Lifestyle
 2. Ja disa tipe femrash..qe meshkujt nuk deshirojne lidhje..

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  Nėse femra nuk ėshtė natyrale, i pėlqen tė kritikojė dhe nuk i do miqtė e tij- atėherė nuk ėshtė material i dėshiruar pėr lidhje.
  Shumė femra shpesh janė pyetur pse nuk mund tė krijojnė njė lidhje kualitative me njė mashkull. Deri mė tani nė kėtė pyetje janė pėrgjigjur vetėm ekspertėt, ndėrsa tani meshkujt kanė vendosur tė pėrgjigjen, duke zbuluar disa fshehtėsi qė shumė femrave mund t’ua ndryshojnė
  ...
  Etiketa: femra, lidhje, meshkuj, studim
  Kategoritė
  Komuniteti
 3. Art i mrekullueshėm me hije

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin

  Nė pamje tė parė duken vetėm si grumbuj plehrash tė zakonshme por dy artistė kanė arritur qė t’i bashkojnė nė mėnyrė tė tillė qė tė krijojnė hije qė duken jashtėzakonisht shumė reale.

  Britanikėt Tim Noble dhe Sue Webster kanė projektuar dritė ndaj krijimit tė tyre 3D me plehra duke i shndėrruar ato nė
  ...
  Etiketa: art, hije, plehra
  Kategoritė
  Argetim
 4. Ditari i Iceman

  Pershendetje dhe mire se vini!

  Updated 04-02-2012 at 11:19 AM by ReniX (dopio postim)

  Kategoritė
  Argetim
 5. ////

  ///////////////

  Updated 07-09-2012 at 10:54 PM by vaaldr1n

  Etiketa: aisos, austria, school, sex, vienna
  Kategoritė
  Uncategorized
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123