Receta Gatimi
View RSS Feed

Teknologji

Kategoria Teknologji

 1. Si ta kuptoni nėse dikush ju ka fshirė nga lista e miqve nė Instagram?  Nėse keni qenė nė njė moment ku provoni dhe shikoni postimet e ndonjė prej miqve tuaj, por nuk jeni nė gjendje tė hyni nė profilin e tyre, atėherė ka njė zgjidhje pėr kėtė.

  Ky person mund tė ketė mbyllur llogarinė e tyre pėrgjithmonė ose, pėr fat tė keq, ata e kanė bllokuar profilin tėnd. ...
 2. Ja si duket Smart Case nga Apple per iPhone 6S

  Per 99$ nuk do e blija! Me vdekjen e Jobs, kompania Apple ka marre kahje tjeter!


  Etiketa: apple, battery, case, iphone
  Kategoritė
  Teknologji
 3. Instagram shton funksionet Fade dhe Color

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga vaaldr1n Lexo postimin


  Instagram po vazhdon ta pasurojė aplikacionin e saj mobil me funksione tė reja.

  Qė nga koha kur i ka shtuar opsionet pėr editim, aplikacioni i famshėm social ėshtė bėrė njė shėrbim i vlefshėm pėr fotografi, i cili ofron shumė variante pėr ndryshimin e imazheve tė llojeve tė ndryshme.

  Tani Instagram ka njoftuar se
  ...
  Kategoritė
  Teknologji
 4. Statuset e Facebook tani me "ndjenja" dhe "aktivitete"


  Facebook ka leshuar edhe nje vecori te re per perdoruesit e vet, e cila ka te beje me statusin ne facebook, perkatesisht me gjendjen tone aktuale! Tani, perdoruesit mund te etiketojne ndonje film apo show ne statusin e tyre dhe te shprehin edhe gjendjen aktuale rreth atij aktiviteti!
  Kategoritė
  Teknologji
 5. Instagram Feed nė Web!  Sot Instagram ka prezantuar nje sherbim te ri, te quajtur "Instagram Feed on the Web" (perditesimet e Instagram ne web). Tani kur te hyni ne Instagram.com ju do te keni mundesine te futeni log in me emrin dhe fjalekalimin tuaj dhe me pas do te shihni perditesipet e njerezve qe ...

  Updated 07-02-2013 at 02:31 PM by vaaldr1n

  Etiketa: feed, foto, instagram, mobile, web
  Kategoritė
  Teknologji
 6. Profilet e Instagram ne web!

  Zhvilluesit e aplikacionit per shperndarjen e fotove ne iPhone & Android, kane lajmeruar se se shpejti do te leshohet nje azhornim i cili ben te mundur shikimin e profileve te perdorueseve edhe ne web. Profili i nje perdoruesi te instagram do te jete i ngjajshem me ate te Facebook, ku aty do te mund te shihen fotografite e ndara & infot e perdoruesit. Gjithashtu, ju mund te pelqeni nje foto ...
  Etiketa: foto, instagram, sharing, web
  Kategoritė
  Teknologji
 7. Familja e Produkteve Google Nexus

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Google Nexus Gallery
  Nexus 4 - LG

  ...