Komentet e Blog-ut

 1. Maska e ReniX
  ku ka ze, nuk del pa gje
 2. Maska e Belaa
  Kte e kam provuar dhe eshte vertet e shume e shijshme ^____^
 3. Maska e ReniX
  Punon kjo ketu

 4. Maska e ReniX
  Shume lezetshem, tani sapo e hapa!
 5. Maska e ReniX
  E pash dhe un kete gje! Nuk me pelqeu ne fakt! Ishte me mire vetem nga telefoni!
 6. Maska e ReniX
  Hajde Urime! Ishaaaaaaaaaaaaaaaaaaallaaaaaaaaa kualifikohemi!
 7. Maska e aliu
  shyqyr me ne fund ,por sbesoj
 8. Maska e vaaldr1n
  Bombe fare ajo ne fakt
 9. Maska e ReniX
  Ajo me ato dy fotot e para u be goxha e famshme

  she's super
 10. Maska e albanianboy
  lool ja ka fut eminemit ne kthes hahaha....
 11. Maska e vaaldr1n
  Shum Faleminderit ReniX , Rrespekt!
 12. Maska e ReniX
  Uroj te kesh kaluar nje ditelindje te kendshme
 13. Maska e vaaldr1n
  tani i pash keto komentet

  labe ishte nje gabim i imi ne blog, dhe ReniX e ka edituar ate dhe e ka bere titullin Ditari i iceman, sepse ky eshte vetem BLOG sikur e ke edhe ti...
 14. Maska e labja
  si ta bej dhe un nje ditar ice ??
 15. Maska e abdullah92
  Pershendetje Dhe Mire Se Te Gjej Iceman