View RSS Feed

blog

Lajme flash te ndryshme!

 1. Instagram shton funksionet Fade dhe Color

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga vaaldr1n Lexo postimin


  Instagram po vazhdon ta pasurojė aplikacionin e saj mobil me funksione tė reja.

  Qė nga koha kur i ka shtuar opsionet pėr editim, aplikacioni i famshėm social ėshtė bėrė njė shėrbim i vlefshėm pėr fotografi, i cili ofron shumė variante pėr ndryshimin e imazheve tė llojeve tė ndryshme.

  Tani Instagram ka njoftuar se
  ...
  Kategoritė
  Teknologji