View RSS Feed

blog

Lajme flash te ndryshme!

 1. Ja si duket Smart Case nga Apple per iPhone 6S

  Per 99$ nuk do e blija! Me vdekjen e Jobs, kompania Apple ka marre kahje tjeter!


  Etiketa: apple, battery, case, iphone
  Kategoritė
  Teknologji
 2. Apple lanson iTunes 12 Beta me dizajn tė ri (foto)

  Per skaj Sistemit Operativ, Mac OS X Yosemite Preview 4 dhe iOS 8 Beta 4, Apple ka lansuar edhe versionin beta te lexuesit te vet, te muzikes, iTunes, me nje dizajn me elegant, opsionin "family sharing" (shperdarje ne familje) dhe mundesi te tjera.


  ...

  Updated 16-02-2015 at 01:24 AM by vaaldr1n

  Etiketa: apple, beta, itunes
  Kategoritė
  Multimedia
 3. Apple tė blejė Beats Audio per 2.3 miliardė Dollarė  Sipas nje raporti te "Financial Times", Apple ne marreveshje e siper per blerjen e kompanise se reperit me te njohur amerikan, Dr. Dre, "Beats Electronics LLC". Kete e ka konfirmuar me vone edhe vet reperi Dr. Dre ne Facebook, por qe ky status eshte fshire menjehere pas publikimit! Me poshte eshte postimi i tij origjinal: ...
  Etiketa: apple, beats audio
  Kategoritė
  Lifestyle