View RSS Feed

blog

Lajme flash te ndryshme!

 1. ‘Tesla Model 3’ - Makina elektrike nga 2017 nė shitje (foto)

  Klientėt nuk do tė mund tė kenė veturėn e re ‘Tesla Model 3’ deri kah fundi i vitit 2017, por ne e kemi mundėsinė ta shohim se si do tė duket automjeti i ri.

  Pėrfaqėsues tė Teslas thonė se vetura do tė kalojė 346 kilometra me njė mbushje dhe do tė kushtojė 35.000 dollarė, megjithėse ēmimi mund tė rritet mė shumė varėsisht nga opsionet shtesė.

  Tash pėr tash na intereson ...
  Etiketa: elektrike, makina, tesla
  Kategoritė
  Multimedia