View RSS Feed

blog

Lajme flash te ndryshme!

 1. Statuset e Facebook tani me "ndjenja" dhe "aktivitete"


  Facebook ka leshuar edhe nje vecori te re per perdoruesit e vet, e cila ka te beje me statusin ne facebook, perkatesisht me gjendjen tone aktuale! Tani, perdoruesit mund te etiketojne ndonje film apo show ne statusin e tyre dhe te shprehin edhe gjendjen aktuale rreth atij aktiviteti!
  Kategoritė
  Teknologji
 2. Po afron stina e ndarjeve… e vėrteton Facebook


  Me mė shumė se 800 milionė pėrdorues nė tė gjitha vendet e botės, njė rrjet shoqėror si “Facebook” ėshtė ideal pėr tė kryer sondazhe mbi tė dhėnat e ndryshme tė popullsisė.

  Njė studim i thelluar nė rrjet, u pėrqendrua vetėm tek statuset, si beqar, i lidhur, i martuar apo i divorcuar. Pėrfundimi, pėr tė ...

  Updated 25-03-2012 at 11:03 PM by vaaldr1n

  Etiketa: facebook, ndarje
  Kategoritė
  Lifestyle