View RSS Feed

blog

Lajme flash te ndryshme!

 1. Instagram Feed nė Web!



  Sot Instagram ka prezantuar nje sherbim te ri, te quajtur "Instagram Feed on the Web" (perditesimet e Instagram ne web). Tani kur te hyni ne Instagram.com ju do te keni mundesine te futeni log in me emrin dhe fjalekalimin tuaj dhe me pas do te shihni perditesipet e njerezve qe ...

  Updated 07-02-2013 at 03:31 PM by vaaldr1n

  Etiketa: feed, foto, instagram, mobile, web
  Kategoritė
  Teknologji