View RSS Feed

blog

Lajme flash te ndryshme!

 1. Apple lanson iTunes 12 Beta me dizajn tė ri (foto)

  Per skaj Sistemit Operativ, Mac OS X Yosemite Preview 4 dhe iOS 8 Beta 4, Apple ka lansuar edhe versionin beta te lexuesit te vet, te muzikes, iTunes, me nje dizajn me elegant, opsionin "family sharing" (shperdarje ne familje) dhe mundesi te tjera.


  ...

  Updated 16-02-2015 at 01:24 AM by vaaldr1n

  Etiketa: apple, beta, itunes
  Kategoritė
  Multimedia