Receta Gatimi
View RSS Feed

blog

Lajme flash te ndryshme!

 1. Instagram shton funksionet Fade dhe Color

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga vaaldr1n Lexo postimin


  Instagram po vazhdon ta pasurojė aplikacionin e saj mobil me funksione tė reja.

  Qė nga koha kur i ka shtuar opsionet pėr editim, aplikacioni i famshėm social ėshtė bėrė njė shėrbim i vlefshėm pėr fotografi, i cili ofron shumė variante pėr ndryshimin e imazheve tė llojeve tė ndryshme.

  Tani Instagram ka njoftuar se
  ...
  Kategoritė
  Teknologji
 2. Instagram Feed nė Web!  Sot Instagram ka prezantuar nje sherbim te ri, te quajtur "Instagram Feed on the Web" (perditesimet e Instagram ne web). Tani kur te hyni ne Instagram.com ju do te keni mundesine te futeni log in me emrin dhe fjalekalimin tuaj dhe me pas do te shihni perditesipet e njerezve qe ...

  Updated 07-02-2013 at 02:31 PM by vaaldr1n

  Etiketa: feed, foto, instagram, mobile, web
  Kategoritė
  Teknologji