View RSS Feed

blog

Lajme flash te ndryshme!

  1. Si ta kuptoni nėse dikush ju ka fshirė nga lista e miqve nė Instagram?    Nėse keni qenė nė njė moment ku provoni dhe shikoni postimet e ndonjė prej miqve tuaj, por nuk jeni nė gjendje tė hyni nė profilin e tyre, atėherė ka njė zgjidhje pėr kėtė.

    Ky person mund tė ketė mbyllur llogarinė e tyre pėrgjithmonė ose, pėr fat tė keq, ata e kanė bllokuar profilin tėnd. ...