Receta Gatimi
View RSS Feed

blog

Lajme flash te ndryshme!

 1. Si ta kuptoni nėse dikush ju ka fshirė nga lista e miqve nė Instagram?  Nėse keni qenė nė njė moment ku provoni dhe shikoni postimet e ndonjė prej miqve tuaj, por nuk jeni nė gjendje tė hyni nė profilin e tyre, atėherė ka njė zgjidhje pėr kėtė.

  Ky person mund tė ketė mbyllur llogarinė e tyre pėrgjithmonė ose, pėr fat tė keq, ata e kanė bllokuar profilin tėnd. ...
 2. Instagram Feed nė Web!  Sot Instagram ka prezantuar nje sherbim te ri, te quajtur "Instagram Feed on the Web" (perditesimet e Instagram ne web). Tani kur te hyni ne Instagram.com ju do te keni mundesine te futeni log in me emrin dhe fjalekalimin tuaj dhe me pas do te shihni perditesipet e njerezve qe ...

  Updated 07-02-2013 at 02:31 PM by vaaldr1n

  Etiketa: feed, foto, instagram, mobile, web
  Kategoritė
  Teknologji
 3. Profilet e Instagram ne web!

  Zhvilluesit e aplikacionit per shperndarjen e fotove ne iPhone & Android, kane lajmeruar se se shpejti do te leshohet nje azhornim i cili ben te mundur shikimin e profileve te perdorueseve edhe ne web. Profili i nje perdoruesi te instagram do te jete i ngjajshem me ate te Facebook, ku aty do te mund te shihen fotografite e ndara & infot e perdoruesit. Gjithashtu, ju mund te pelqeni nje foto ...
  Etiketa: foto, instagram, sharing, web
  Kategoritė
  Teknologji