View RSS Feed

Uncategorized

Entries with no category

 1. Fillim i mbarė pėr Shqipėrinė

  Pėrfaqėsuesja e Shqipėrisė nė futboll ka triumfuar ndaj Qipros nė stadiumin kombėtar Qemal Stafa me rezultat 3-1, sfidė e vlefshme kjo pėr kualifikimet pėr Kampionatin Botėror, Brazili 2014.

  Ishte kjo njė sfidė e cila ėshtė pritur me padurim nga tifozėt shqiptar tė grumbulluar nė stadium. Kishte tė pranishėm shumė kosovar tė cilėt kanė udhėtuar pėr kėtė takim dhe sigurisht se nuk janė ...
  Kategoritė
  Uncategorized
 2. ////

  ///////////////

  Updated 07-09-2012 at 10:54 PM by vaaldr1n

  Etiketa: aisos, austria, school, sex, vienna
  Kategoritė
  Uncategorized