View RSS Feed

Komuniteti

Kategoria Komuniteti

 1. Ja disa tipe femrash..qe meshkujt nuk deshirojne lidhje..

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  Nėse femra nuk ėshtė natyrale, i pėlqen tė kritikojė dhe nuk i do miqtė e tij- atėherė nuk ėshtė material i dėshiruar pėr lidhje.
  Shumė femra shpesh janė pyetur pse nuk mund tė krijojnė njė lidhje kualitative me njė mashkull. Deri mė tani nė kėtė pyetje janė pėrgjigjur vetėm ekspertėt, ndėrsa tani meshkujt kanė vendosur tė pėrgjigjen, duke zbuluar disa fshehtėsi qė shumė femrave mund t’ua ndryshojnė
  ...
  Etiketa: femra, lidhje, meshkuj, studim
  Kategoritė
  Komuniteti