View RSS Feed

Multimedia

Kategoria Multimedia

 1. ‘Tesla Model 3’ - Makina elektrike nga 2017 nė shitje (foto)

  Klientėt nuk do tė mund tė kenė veturėn e re ‘Tesla Model 3’ deri kah fundi i vitit 2017, por ne e kemi mundėsinė ta shohim se si do tė duket automjeti i ri.

  Pėrfaqėsues tė Teslas thonė se vetura do tė kalojė 346 kilometra me njė mbushje dhe do tė kushtojė 35.000 dollarė, megjithėse ēmimi mund tė rritet mė shumė varėsisht nga opsionet shtesė.

  Tash pėr tash na intereson ...
  Etiketa: elektrike, makina, tesla
  Kategoritė
  Multimedia
 2. Apple lanson iTunes 12 Beta me dizajn tė ri (foto)

  Per skaj Sistemit Operativ, Mac OS X Yosemite Preview 4 dhe iOS 8 Beta 4, Apple ka lansuar edhe versionin beta te lexuesit te vet, te muzikes, iTunes, me nje dizajn me elegant, opsionin "family sharing" (shperdarje ne familje) dhe mundesi te tjera.


  ...

  Updated 16-02-2015 at 01:24 AM by vaaldr1n

  Etiketa: apple, beta, itunes
  Kategoritė
  Multimedia
 3. Ja si duket dizajni i ri i YouTube

  YouTube tani ka leshuar dizajnin e ri per te gjithe perdoruesit ane e mbane botes, duke sjelle me te disa vecori dhe permiresime me te mira! Pervec kesaj, tani videot e preferuara mund t`i shikoni nga cdo pajisje, smartphone apo tablet!

  ...
  Kategoritė
  Multimedia