View RSS Feed

Argetim

Kategoria Argetim

 1. Faleminderit te gjithve per urimet!

  Eshte nje kenaqesi e papershkrueshme kur je ne nje Forum sikur Lirenti.com dhe me Antaret me te mire dhe Staffin e mrekullueshem! Urime tuaja me bene te ndihem shum mire... shum shum mire! Dhe jam shum i kenaqur qe ndodhem ne mesin tuaj Nje miqesi virtuale e cila nuk krahasohet me asgje tjeter! Shum Faleminderit te gjithve per Urimet, Dashni e Rrespekt shum shum shum per te gjith! Jeni me te miret ...
  Kategoritė
  Argetim
 2. Art i mrekullueshėm me hije

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin

  Nė pamje tė parė duken vetėm si grumbuj plehrash tė zakonshme por dy artistė kanė arritur qė t’i bashkojnė nė mėnyrė tė tillė qė tė krijojnė hije qė duken jashtėzakonisht shumė reale.

  Britanikėt Tim Noble dhe Sue Webster kanė projektuar dritė ndaj krijimit tė tyre 3D me plehra duke i shndėrruar ato nė
  ...
  Etiketa: art, hije, plehra
  Kategoritė
  Argetim
 3. Ditari i Iceman

  Pershendetje dhe mire se vini!

  Updated 04-02-2012 at 12:19 PM by ReniX (dopio postim)

  Kategoritė
  Argetim