View RSS Feed

Magazina

Lajme nga Showbiz

 1. Fanset seksi tė Euro 2012 (foto) 2

 2. Fanset seksi tė Euro 2012 (foto)

  Disa nga Fanset me te bukura te Euro 2012;

  Femrat e cilit vend janė mė tė bukura sipas jush, natyrisht pas Shqipėrisė?  ...
  Etiketa: 2012, euro, fanse, femra, sexy
  Kategoritė
  Magazina
 3. Unikkatili nuk ndalet, thyen rekorde  Babai i repit shqiptar, Unikkatili, ka vazhduar tė thyejė rekorde nė rrjetin mė tė madh social tė videove, YouTube dhe atė vetėm dy ditė pas lansimit tė kėngės sė re me Presionin, “Do”.

  Kėnga e re e cila u lansua pas shumė kohė pritjesh nė mbrėmjen e 5 qershorit, ka arritur tė krijojė njė ‘boom’ ...
  Etiketa: tba, unikkatil
  Kategoritė
  Magazina
 4. UniKKatiL mė i mirė se Eminem dhe Rihanna ?!


  Njė prej vetive kryesore me tė cilėt njihet Rebeli ėshtė thyerja e rekordeve, dhe kohės sė fundit duket se ē’do kėngė qė ai lanson, thyen njė rekord tjetėr. Kėtė radhė ka ndodhur e njejta.

  Portali Graviteti ka bėrė njė analizė tė vogėl rreth statistikave tė kėtyre artistėve tė mėdhenj dhe kėngėve tė tyre ...
 5. Klepto merr pasaportėn kosovare


  Reperi i grupit, TBA, Klepto, ėshtė pajisur me pasaportėn e Republikės sė Kosovės, duke bėrė kėshtu dhe njė hap tjetėr konkret para koncertit tė madh tė 15 korrikut nė Stadiumin e Prishtinės.

  Klepto ka konfirmuar se tashmė ėshtė shtetas i Kosovės edhe pse jeton nė Amerikė dhe me kėtė rast ka konfirmuar ...
  Kategoritė
  Magazina