Receta Gatimi
View RSS Feed

labja

 1. Flas me Zemer....

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  Jezusi thote:…”Duaji te tjeret sic do veten”….e mos harro se kushti paraprak per te dashur te tjeret….eshte te duash veten…Nese nuk ke respect per ate qe ti je…dhe nese ti nuk meson te pranosh gabimet e vetes….ti nuk do te jesh asnjehere I afte te duash vertet njerzit e tjere!....
  E citova kete shprehje sepse adhuroj te lexoj te tilla….dhe ti ndaj me ju sa te mundem…te percjell mesazhe te tilla…per
  ...
  Kategoritė
  Uncategorized