• Temat e Fundit

  ingal

  Solus 4.0 Fortitude

  Autori i Temės : ingal  Solus OS ėshtė njė sistem operativ Linuks i tipit Rolling Release.
  Ky sistem ėshtė i pavarur dhe i ndėrtuar nga themelet. Zhvilluesit

  Postimi Fundit Nga: ingal 18-03-2019, 07:44 PM Shko tek postimi i fundit
 • Sponsor