• Guida pėr Anėtarėt e Rinjė!


  Lirenti.com Forum: Gjithēka qė duhet tė dini mbi kompjuterat, mbi sportin, argėtimin, bukurinė, muzikėn, romancėn dhe tė tjera.

  Pyetni nė forum pėr tė pasuruar dijet tuaja, gjithashtu lexoni artikujt, programet pėr kompjutera, blogun, shikoni filma online, vendosni foto nė album
  .

  Ja si ta pėrdorni faqen tonė:

  RREGJISTROHUNI FALAS:
  Per te qene i afte te shkruani, ju duhet te rregjistroheni. Zgjidhni nje emer unik qe do ju perfaqsoje ne forum. Ēfarė prisni, kliko kėtu per tu rregjistruar! Eshte komplet falas! Nqs jeni rregjistruar kalo ne hapin tjeter.
  KERKO PER ZGJIDHJEN TUAJ:
  Mė pare se te hapni nje teme te re, beni nje kerkim ne faqe. Ndonje nga anetaret mund te kete pasur po te njejtin problem me ju dhe te kete shkruajtur zgjidhjen.
  ZGJIDH NJE KATEGORI:
  Nuk mund te gjeni pergjigjen? Klikoni mbi Forum (menu siper) dhe zgjidhni kategorine qe mendoni se i perket problemi juaj. Nqs ngaterroni kategori, kontaktoni moderatorin e faqes per te spostuar temen ne kategorine e sakte.
  HAP NJE TEME TE RE:
  Pasi te keni zgjedhur kategorine (hapi siper), klikoni mbi butonin "Hap nje teme te re".
  POSTO PYETJEN TUAJ:
  Tani jeni gati te na shkruani per problemin tuaj. Kerkohet te shkruani nje titull. Bejeni ate sa me te shkurter dhe pershkrues. Me pas shkruani ne hapesiren perkatese problemin tuaj. Mundohuni te shkruani sa me shume informacione duke pershkruar ēdo detaje.
  RREGULLORJA E FORUMIT:
  Lexoni rregulloren e forumit para se te rregjistroheni dhe kur keni dyshime si te veproni.
  Kini durim dhe prisni 24 para se te shkruani perseri ne te njejeten teme per ndihme.
  INFORMACIONE SHTESE:
  Raporto nje postim - Shtyp butoni Raporto nqs shikoni ndonje postim qe nuk i permbushet rregullores.
 • Temat e Fundit

  rihatakud

  Prezantim

  Autori i Temės : rihatakud

  Tė nderuar miq!
  Jam Tahiri.Kam punuar si mėsues,tani jam nė pension.Mė pėlqen informatika si dhe bota satelitore.Po futem nė forum qė tė mėsoj

  Postimi Fundit Nga: labja 24-11-2015, 07:08 PM Shko tek postimi i fundit
  vaaldr1n

  SHQIPTARIA (sarkazem)

  Autori i Temės : vaaldr1n

  Shqiptaria

  A do trima dhe sejmene
  Kapardisur kudo vene
  Gjume naten te mos flene
  Per tre Mirditas bej bene.

  Postimi Fundit Nga: vaaldr1n 23-11-2015, 06:22 PM Shko tek postimi i fundit
 • Postimet e Fundit

  albanianboy

  Mė ka marr malli...!

  Autori i Temės : albanianboy

  Tė gjithve na merr malli pėr dikėnd apo pėr disa momente tė bukura qė jeta na i dhuron! e pra le ti kujtojm ato duke i shkruar e duke u lehtėsuar...

  Postimi Fundit Nga: paolo maldini Dje, 11:58 PM Shko tek postimi i fundit
  Alb-Angel

  Cfare po mendoni ne keto momente!!??

  Autori i Temės : Alb-Angel

  Cfare po mendoni ne keto momente???? Vazhdoni me radhe!! :)

  Postimi Fundit Nga: paolo maldini Dje, 11:53 PM Shko tek postimi i fundit
  EMAUS

  Te Verteta apo Mashtrime?

  Autori i Temės : EMAUS

  TEST: Te verteta apo Mashtrime(te perpunuara) Me poshte do te keni disa foto, dhe do te jepni pergjigje per secilen prej tyre, nese jane...

  Postimi Fundit Nga: labja Dje, 11:44 PM Shko tek postimi i fundit
  Enkelejda_24

  Test dashurie per vajzat

  Autori i Temės : Enkelejda_24

  Je e dashuruar apo do tė bindėsh veten qė je? I dashuri yt tė pėlqen shumė. Por a bėhet fjalė pėr njė dashuri tė vėrtetė? Zbulo nėse je me tė...

  Postimi Fundit Nga: labja Dje, 11:37 PM Shko tek postimi i fundit
  labja

  Pershendetje :D

  Autori i Temės : labja

  Pershendetje :ciao: Une jam Marinela...jam nga vlora ndaj dhe kam zgjedhur nofken "labja" kam nja 1 jave qe e frekuentoj forumin tuaj , dhe me ka...

  Postimi Fundit Nga: labja Dje, 11:29 PM Shko tek postimi i fundit
 • Temat e Populluara

  labja

  I fundit qe poston fiton

  Autori i Temės : labja

  fitova :bubu:

  Postimi Fundit Nga: labja Dje, 11:27 PM Shko tek postimi i fundit
  Alb-Angel

  Cfare po mendoni ne keto momente!!??

  Autori i Temės : Alb-Angel

  Cfare po mendoni ne keto momente???? Vazhdoni me radhe!! :)

  Postimi Fundit Nga: paolo maldini Dje, 11:53 PM Shko tek postimi i fundit
  albanianboy

  Mė ka marr malli...!

  Autori i Temės : albanianboy

  Tė gjithve na merr malli pėr dikėnd apo pėr disa momente tė bukura qė jeta na i dhuron! e pra le ti kujtojm ato duke i shkruar e duke u lehtėsuar...

  Postimi Fundit Nga: paolo maldini Dje, 11:58 PM Shko tek postimi i fundit
  labja

  Pershendetje :D

  Autori i Temės : labja

  Pershendetje :ciao: Une jam Marinela...jam nga vlora ndaj dhe kam zgjedhur nofken "labja" kam nja 1 jave qe e frekuentoj forumin tuaj , dhe me ka...

  Postimi Fundit Nga: labja Dje, 11:29 PM Shko tek postimi i fundit
  EMAUS

  Te Verteta apo Mashtrime?

  Autori i Temės : EMAUS

  TEST: Te verteta apo Mashtrime(te perpunuara) Me poshte do te keni disa foto, dhe do te jepni pergjigje per secilen prej tyre, nese jane...

  Postimi Fundit Nga: labja Dje, 11:44 PM Shko tek postimi i fundit
 • Sponsor

     
     
 • Twitter & Facebook