• Guida pėr Anėtarėt e Rinjė!


  Lirenti.com Forum: Gjithēka qė duhet tė dini mbi kompjuterat, mbi sportin, argėtimin, bukurinė, muzikėn, romancėn dhe tė tjera.

  Pyetni nė forum pėr tė pasuruar dijet tuaja, gjithashtu lexoni artikujt, programet pėr kompjutera, blogun, shikoni filma online, vendosni foto nė album
  .

  Ja si ta pėrdorni faqen tonė:

  RREGJISTROHUNI FALAS:
  Per te qene i afte te shkruani, ju duhet te rregjistroheni. Zgjidhni nje emer unik qe do ju perfaqsoje ne forum. Ēfarė prisni, kliko kėtu per tu rregjistruar! Eshte komplet falas! Nqs jeni rregjistruar kalo ne hapin tjeter.
  KERKO PER ZGJIDHJEN TUAJ:
  Mė pare se te hapni nje teme te re, beni nje kerkim ne faqe. Ndonje nga anetaret mund te kete pasur po te njejtin problem me ju dhe te kete shkruajtur zgjidhjen.
  ZGJIDH NJE KATEGORI:
  Nuk mund te gjeni pergjigjen? Klikoni mbi Forum (menu siper) dhe zgjidhni kategorine qe mendoni se i perket problemi juaj. Nqs ngaterroni kategori, kontaktoni moderatorin e faqes per te spostuar temen ne kategorine e sakte.
  HAP NJE TEME TE RE:
  Pasi te keni zgjedhur kategorine (hapi siper), klikoni mbi butonin "Hap nje teme te re".
  POSTO PYETJEN TUAJ:
  Tani jeni gati te na shkruani per problemin tuaj. Kerkohet te shkruani nje titull. Bejeni ate sa me te shkurter dhe pershkrues. Me pas shkruani ne hapesiren perkatese problemin tuaj. Mundohuni te shkruani sa me shume informacione duke pershkruar ēdo detaje.
  RREGULLORJA E FORUMIT:
  Lexoni rregulloren e forumit para se te rregjistroheni dhe kur keni dyshime si te veproni.
  Kini durim dhe prisni 24 para se te shkruani perseri ne te njejeten teme per ndihme.
  INFORMACIONE SHTESE:
  Raporto nje postim - Shtyp butoni Raporto nqs shikoni ndonje postim qe nuk i permbushet rregullores.
 • Temat e Fundit

  Leli2016

  Iphone 4 nuk mund te shkarkoj asi gjo?

  Autori i Temės : Leli2016

  Psh.kam shum nevoj per ekspertin e telefonave ose te atyre qe kan pas ket problem..kam nje iPhone 4 ,kam hap llogari te re icloud dhe App Store.mirrpo

  Postimi Fundit Nga: vaaldr1n 22-04-2019, 03:55 PM Shko tek postimi i fundit
  ingal

  WPS Office 2019

  Autori i Temės : ingal

  WPS Office 2019

  Pakete e plote e Office dhe Falas!

  https://wps.com/

  Pas versionit 2016 WPS ka nxjerre se

  Postimi Fundit Nga: vaaldr1n 22-04-2019, 03:56 PM Shko tek postimi i fundit
 • Postimet e Fundit

  smocking2

  Cila eshte thenia juaj e preferuar?

  Autori i Temės : smocking2

  Te gjithe perdorim shpesh thenie nga me te ndryshme, shprehje nga persona te famshem, nga shkencetare, filozofe, shkrimtare etj... Thenie te urta nga...

  Postimi Fundit Nga: vaaldr1n Dje, 01:00 PM Shko tek postimi i fundit
 • Temat e Populluara

  smocking2

  Cila eshte thenia juaj e preferuar?

  Autori i Temės : smocking2

  Te gjithe perdorim shpesh thenie nga me te ndryshme, shprehje nga persona te famshem, nga shkencetare, filozofe, shkrimtare etj... Thenie te urta nga...

  Postimi Fundit Nga: vaaldr1n Dje, 01:00 PM Shko tek postimi i fundit
 • Sponsor