• Dergo SMS Falas!


  - Hapi i Pare: Behuni FAN i Lirenti.com ne Facebook (Portali Shqiptar)...

  - Hapi i Dyte: Bej 50 postime JO SPAM ne Lirenti.com Forum...

  - Hapi i Trete: MOS shperdoro dhe MOS dergo me shume se 5 SMS 1 numri...  Ju duhet tė Identifikoheni pėr tė dėrguar SMS-Falas!!!

 • Temat e Fundit

  vaaldr1n

  Samsung Galaxy Grand Prime - Selfiephone nga Samsung (foto)

  Autori i Temės : vaaldr1n  Samsung, dje ka prezantuar edhe nje smartphone te ri, te linjes Galaxy, te quajtur Galaxy Grand Prime. Kjo pajisje ka karakteristika pak

  Postimi Fundit Nga: ReniX Sot, 08:54 PM Shko tek postimi i fundit
  robertt

  Me keshilloni ju lutem

  Autori i Temės : robertt

  Pershendetje kam deshir te kem nje mjekerr te dendur a di ndokush ndonje metod per te shtuar qime ne fytyr ?

  Postimi Fundit Nga: Arjol Dje, 09:13 PM Shko tek postimi i fundit
  vaaldr1n

  WhatsApp sė shpejti me thirrje me zė (VoIP)

  Autori i Temės : vaaldr1n  Sic shihet edhe ne foton me lart, te publikuar nga portali NDTV Gadgets, WhatsApp se shpejti do te perkrahe edhe mundesine e thirrjeve

  Postimi Fundit Nga: vaaldr1n 16-09-2014, 06:49 PM Shko tek postimi i fundit
  Auroraa

  ...Mendim momenti...

  Autori i Temės : Auroraa

  Aspak e zakonshme...dhe asgje e jashtzakonshme...
  Mes turma njerezish e gjeje vehten serisht strehuar ne fjale qe me dergojne kuturu
  Bie

  Postimi Fundit Nga: Auroraa Dje, 10:44 PM Shko tek postimi i fundit
  vaaldr1n

  Gjithēka rreth Windows 9 (foto/video)

  Autori i Temės : vaaldr1n

  Ne kete teme do te postoj rregullisht info te reja rreth Sistemit Operativ te Microsoft, Windows 9!  Postimi Fundit Nga: ReniX 16-09-2014, 08:34 PM Shko tek postimi i fundit
 • Postimet e Fundit

  ReniX

  Sa do te pagonit per...

  Autori i Temės : ReniX

  Sa do te pagonit per.... nje dark ēift ne restorant? vazhdo...po me te njejten pyetje

  Postimi Fundit Nga: ReniX Sot, 08:58 PM Shko tek postimi i fundit
  ReniX

  Kenga qe je duke degjuar ne keto momente

  Autori i Temės : ReniX

  Ēfare jeni duke degjuar ne keto momente??? Ndaje mundesisht duke shkruajtur Kengerin - Titullin dhe me nje video me te gjithe anetaret e faqes. ...

  Postimi Fundit Nga: vaaldr1n Sot, 08:50 PM Shko tek postimi i fundit
  Auroraa

  ....Sonte....

  Autori i Temės : Auroraa

  Sonte kam nje deshir te cmendur te prek butesisht tingujt qe prodhon pa vetdija… Diku,ne ajret e pa dukshme valezohen mijra esenca dhe substance...

  Postimi Fundit Nga: Auroraa Dje, 10:51 PM Shko tek postimi i fundit
  Auroraa

  ...Mendim momenti...

  Autori i Temės : Auroraa

  Aspak e zakonshme...dhe asgje e jashtzakonshme... Mes turma njerezish e gjeje vehten serisht strehuar ne fjale qe me dergojne kuturu Bie...

  Postimi Fundit Nga: Auroraa Dje, 10:44 PM Shko tek postimi i fundit
 • Temat e Populluara

  ReniX

  Kenga qe je duke degjuar ne keto momente

  Autori i Temės : ReniX

  Ēfare jeni duke degjuar ne keto momente??? Ndaje mundesisht duke shkruajtur Kengerin - Titullin dhe me nje video me te gjithe anetaret e faqes. ...

  Postimi Fundit Nga: vaaldr1n Sot, 08:50 PM Shko tek postimi i fundit
  ReniX

  Sa do te pagonit per...

  Autori i Temės : ReniX

  Sa do te pagonit per.... nje dark ēift ne restorant? vazhdo...po me te njejten pyetje

  Postimi Fundit Nga: ReniX Sot, 08:58 PM Shko tek postimi i fundit
  Auroraa

  ....Sonte....

  Autori i Temės : Auroraa

  Sonte kam nje deshir te cmendur te prek butesisht tingujt qe prodhon pa vetdija… Diku,ne ajret e pa dukshme valezohen mijra esenca dhe substance...

  Postimi Fundit Nga: Auroraa Dje, 10:51 PM Shko tek postimi i fundit
 • Hyrjet ne Blog

  ReniX

  Hyperlapse nga Instagram - Ja se per ēfare sherben!

  Instagram zoterohet nga Facebook, pas blerjes se 1 Milion Dollare nė vitin 2012. Nuk ka ndryshuar shume nga ajo kohe, perveēse disa rinovime te pamjes si dhe mundesia per te rregjistruar video....

  26-08-2014 11:50 PM
  ReniX

  Telefonat Smartphone shpėrthejnė nėpėr xhepa

  Jo me larg se dje u perhap lajmi se iPhone kishte djeg gjoksin nje 24 vjeēare, ndersa rasti i OnePlus eshte mese i veēante! OnePlus ka shperthyer ne xhep te perdoruesit duke i shkaktuar deme serioze....

  26-08-2014 11:25 PM
 • Komentet e Fundit

  ReniX

  Super Shfletuesi ne Re nga Maxthon

  Chrome, Firefox Opra dhe ketu :D por edhe Safari ne Yosemite nuk eshte keq! Shko tek postimi i fundit

  ReniX Sot 08:57 PM
  vaaldr1n

  Super Shfletuesi ne Re nga Maxthon

  hmm... Ka kohe qe po perdor Chrome dhe jam i kenaqur me te! Si alternative, do merrja Firefox!... Shko tek postimi i fundit

  vaaldr1n 16-09-2014 06:45 PM
 • Sponsor

     
     
 • Twitter & Facebook

Bashkohuni dhe Ju kėtij komuniteti entuziast dhe argėtues. Krijo njė Llogari Falas