• Luaj Poker Texas Holdem

 • Temat e Fundit

  vaaldr1n

  [Guidė] Kalimi nga iPhone nė Android pa humbur tė dhėnat!

  Autori i Temės : vaaldr1n  Adhuruesit e iPhone janė ndėr fansat mė besnikė, por autoriteti i Android ka menduar tė publikojė njė guidė praktike pėr atė minoritet

  Postimi Fundit Nga: vaaldr1n 18-04-2014, 03:53 PM Shko tek postimi i fundit
  paolo maldini

  Ndryshimi i Adreses IP

  Autori i Temės : paolo maldini

  pershendetej.. me duhet nje prograp qe ben te mundur ndryshimin e ip location. dua qe pc im te duket sikur eshte ne nje shtet

  Postimi Fundit Nga: paolo maldini 15-04-2014, 09:08 PM Shko tek postimi i fundit
  ezel

  Antivirus

  Autori i Temės : ezel

  Pershendetje
  kam probleme me anivirusin e kam instalu norton internet security por nuk po ma pranon kompjuteri tani del kinse po punon por afer

  Postimi Fundit Nga: alfa1993 Dje, 02:27 PM Shko tek postimi i fundit
 • Postimet e Fundit

  ezel

  Antivirus

  Autori i Temės : ezel

  Pershendetje kam probleme me anivirusin e kam instalu norton internet security por nuk po ma pranon kompjuteri tani del kinse po punon por afer tij...

  Postimi Fundit Nga: alfa1993 Dje, 02:27 PM Shko tek postimi i fundit
 • Temat e Populluara

  ezel

  Antivirus

  Autori i Temės : ezel

  Pershendetje kam probleme me anivirusin e kam instalu norton internet security por nuk po ma pranon kompjuteri tani del kinse po punon por afer tij...

  Postimi Fundit Nga: alfa1993 Dje, 02:27 PM Shko tek postimi i fundit
 • Sondazhe

 • Sponsor

     
     
 • Twitter & Facebook

Bashkohuni dhe Ju kėtij komuniteti entuziast dhe argėtues. Krijo njė Llogari Falas