• Sekuestrohen 150 kg cannabis ne tirane.

    Sekuestrohen 150 kg cannabis sattiva si dhe arrestohen tre persona si posedues dhe shpėrndarės sė saj Nga Policia e tiranes ne nje Operacion te quajtur (Depertimi).

    Te Arrestuarit Jane Tre Persona Te Tre Nga qyteti i Gjirokastres Ata jane Arti Karoli, 31 vjeē, Fiqiri Kaso, 24 vjeē, dhe Bledar Danaj 38 vjeē i cili ishte punojes policie ne drejtorine e qytetit.
    Mėsohet se lėnda narkotike vinte nga Lazarati, kjo me qėllim shitjen dhe shpėrndarjen nė kryeqytet.
    Tė arrestuarit u ndaluan nė flagrancė gjatė shkėmbimit tė lėndės, pranė njė Qėndre Tregėtare nė Tiranė.
  • Sponsor